Szlagier Maszyna, Baba z Chopym, Karolina Trela czy Jolanta i Jacek Kierok – to gwiazdy Śląskich Andrzejek, jesiennego hitu Areny Gliwice, na który zapraszamy już 26 listopada. Partnerem koncertu jest Radio Silesia.

Śląskie Andrzejki będą kolejną z propozycji, na którą każdy fan regionalnych dźwięków powinien zwrócić uwagę. Przede wszystkim dlatego, że w Gliwicach pojawi się czołówka wykonawców znanych m.in. z fal Radia Silesia, które jest partnerem wydarzenia. Zagrają:

Baba z chopym – grupa, która łączy wysoki poziom artystyczny ze śląską tradycją. „Stanik” (Stanisław Szindler) – wokalista – swoim poczuciem humoru wyrażanym w gwarze potrafi rozbawić i zainicjować każdy koncert.

Grzegorz Szromik – autor Szlag Listowego hitu roku 2020, a zatem wykonawca, który cieszy się dużą popularnością:

Karolina Trela – zwyciężczyni Szlag Listy i hitu roku 2021. Przebojem wdarła się na szczyty śląskiej sceny muzycznej i nie chce z nich zejść. Karolina Trela to wulkan energii, który porywa do tańca, do zabawy. Artystka.

Jolanta i Jacek Kierok – jeden z najpopularniejszych duetów śląskiej sceny muzycznej. Umiejętnie łączący stylistykę szlagierową i taneczną z elementami muzyki greckiej oraz bałkańskiej.

Szlagier Maszyna – od 10 lat bawi i wzrusza swoich fanów, a łączy dwa województwa – śląskie i opolskie (dziewczyny są z Chorzowa, a chłopaki z Kędzierzyna-Koźla). Na finał wydarzenia ich występ z pewnością będzie idealnym rozwiązaniem.

INFORMACJE

26.11.2022

18:00

Mała Arena

na Eventim.pl