Wielki powrót do Gliwic z grudniową galą KSW! Tradycyjnie pod koniec roku KSW szykuje wielkie wydarzenie. Gala KSW 77, która odbędzie się 17 grudnia w Arenie Gliwice, zamknie rok 2022 w okrągłej klatce.

Wszystkie trzy gale KSW w Gliwicach odbyły się w grudniu i wszystkie zapewniły fanom niesamowite widowisko, o którym długo się mówiło. Nie inaczej będzie i tym razem. Bohaterowie gali KSW 77 zostaną ogłoszeni wkrótce.

Gala KSW 77 będzie czwartym wydarzeniem czołowej europejskiej organizacji MMA w Gliwicach. Tradycyjnie to właśnie tutaj fani mieli okazje oglądać wielkie boje, które na stałe zapisały się na kartach historii KSW. To właśnie tu doszło do drugiej konfrontacji Mameda Khalidova z Tomaszem Narkunem, Mateusz Gamrot pokonał Klebera Koike Erbsta i został pierwszym w historii KSW podwójnym mistrzem, a Salahdine Parnasse powrócił na tron po zaciętym boju z Danielem Torresem. To również w Arenie Gliwice doszło do potężnego zderzenia Khalidova z Roberto Soldiciem oraz wielu innych, niezapomnianych bojów.

INFORMACJE

17.12.2022

19:00

Arena Główna

na eBilet.pl