ZWIEDZANIE ARENY GLIWICE

Przyjazna Arena

Wybierz się w podróż po miejscach w Arenie, gdzie wielkie wydarzenia przechodzą do historii. Na pewno pozytywnie się zaskoczysz i co ważne, poznasz małe sekrety wielkiego miejsca. Byłeś już w Arenie? Jeszcze wiele przed Tobą. A może jesteś tu pierwszy raz? Pokażemy Ci wszystkie najważniejsze miejsca.

ZAREZERWUJ

Trasa Premium

Zobacz miejsca, w których zasiadają Goście Specjalni i odwiedź najbardziej prestiżowe miejsca Areny. Zasiądź w lożach, które zajmują wielkie nazwiska sportu i biznesu. Weź głęboki oddech i wyobraź sobie, że najważniejsze w Arenie Gliwice zostało zarezerwowane tylko dla Ciebie.

ZAREZERWUJ

Ekstremalna Arena

Przejdź pomostem technicznym pod dachem, z kilku metrów zobacz jak dziesiątki ton sprzętu utrzymują się nad głowami widowni i podziwiaj z wyjątkowego miejsca piękną panoramę Gliwic. Tylko dla osób o mocnych nerwach!

ZAREZERWUJ

Kick OFF

To wyjątkowa trasa, dzięki której możesz znaleźć się dosłownie w samym sercu produkcji wydarzenia. Wejdź z nami za kulisy największych imprez i poczuj na własnej skórze gorączkę organizacyjną na chwilę przed imprezą!

ZAREZERWUJ

PRAKTYCZNE INFORMACJE

REZERWACJE

Aby zwiedzić Arenę należy wcześniej zarezerwować miejsce, za pomocą formularza, który dostępny jest TUTAJ.

Zwiedzanie grupowe prosimy rezerwować przez adres mailowy zwiedzanie@arenagliwice.com

Uwaga, Arenę Gliwice można zwiedzać z przewodnikiem w dni, które ustalane są osobno na każdy miesiąc zgodnie z zapotrzebowaniem (niektóre dni mogą zostać wyłączone ze zwiedzania ze względu na odbywające się w obiekcie wydarzenia).

CENNIK

Cennik zwiedzania znajdziesz TUTAJ.

REGULAMIN

Wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w zwiedzaniu Areny Gliwice prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM.

Z uwagi na panującą w kraju sytuację epidemiologiczną w obiekcie obowiązuje ścisły reżim sanitarny. Dowiedz się więcej o tym, jak dbamy o Twoje bezpieczeństwo TUTAJ.

KONTAKT

Masz pytanie? Chętnie na nie odpowiemy. Napisz do nas: zwiedzanie@arenagliwice.com.