Zapraszamy widzów małych (i tych dużych też!) na cykl spektaklów online w ramach Baśniowej Szkoły Teatru, realizowanej przez fundację W to mi graj.

Dzięki współpracy artystów, Areny Gliwice i Telewizji Imperium, najmłodsi Gliwiczanie zobaczą przedstawienia Wędrownego Teatru Lalek Małe Mi, kolektywu Lufcik na Korbkę oraz OTeatru.

Pierwsze przedstawienie odbędzie się w Dzień Pluszowego Misia 25.11. Teatr Małe Mi zaprezentuje przedstawienie familijne „Fintikluszki – Folkowe Okruszki”. Kim albo czym są Fintikluszki? „Fintikluszki” w języku mieszkańców krainy Dawno Dawno Temu to po prostu „drobiazgi”.

Spektakl będzie transmitowany 25.11 o 16.00 na stronie Areny Gliwice na Facebooku, kliknij tu.

Dlaczego warto?

Zabawy, ćwiczenia, czy zadania teatralne, ale także cyrkowe, taneczne i rytmiczne wywierają duży wpływ na kształtowanie charakteru i osobowości dzieci, wyostrzają zmysł obserwacji oraz rozładowują nagromadzone emocje. Są jednym z efektywnych środków wychowania wszechstronnego, dają możliwość poczucia wspólnego działania w tych czasach dotkniętych izolacją.

Zaproś teatr do swojego domu!

Baśniowa Szkoła Teatru realizowana jest przez fundację W to mi graj. Projekt został dofinansowany z budżetu Miasta Gliwice.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]