Bal Sylwestrowy 2019

Mawiają, że jaki Sylwester, taki cały rok. Przesądy? Być może. Nie zaszkodzi jednak być przezornym i zadbać o to, aby ostatni dzień roku był naprawdę wyjątkowy.

pobierz ofertę Balu Sylwestrowego w pdf – TUTAJ

Pokazy sztucznych ogni są już przeżytkiem, dlatego właśnie Arena Gliwice i Scena Smaków podążają wspólnie w bardziej oryginalnym kierunku. To gotowy przepis na udany Bal Sylwestrowy. Krążą plotki, że są w stanie zapewnić podróż dookoła świata w jeden wieczór. Imprezie towarzyszyć będzie klimat, w których każdy poczuje się naprawdę dobrze i rozgrzeje taneczną duszę. Podczas tej kulinarnej eskapady z hitami wszechczasów doborowa obsada najlepszych artystów, tancerzy i kucharzy wyruszy z uczestnikami w cztery różne zakątki świata.

UWAGA!!

Uczestnictwo w Balu Sylwestrowym, grozi bardzo dobrą zabawą i wspaniałą atmosferą. Może prowadzić do trwałego entuzjazmu i powodować niezapomniane wrażenia. Prosimy nie powtarzać tych czynności w domu. Przed wyjściem na Bal nie konsultuj się z lekarzem ani farmaceutą, gdyż liczba miejsc jest ograniczona.

W sprawie rezerwacji miejsc oraz dodatkowych pytań zapraszają do kontaktu:

  • Magdalena Szmatiuk – sylwester@arenagliwice.com | tel. +48 887 558 914
  • Scena Smaków – tel. +48 516 034 038

Będzie to wyjątkowy wieczór i wyjątkowa noc, dlaczego:

Oprawą artystyczną całego balu zajmie się nikt inny, jak DJ Lupo – właściwy człowiek na właściwym miejscu. Energiczny i charyzmatyczny konferansjer i mistrz ceremonii, który nie pozwoli nikomu choćby na sekundę nudy. Doskonały kontakt z publicznością i wrodzony talent do podrywania widowni z krzeseł to tylko kilka skromniejszych jego cech, dla których to właśnie on może być jednym z gwarantów szampańskiej zabawy.

Oprawą taneczną i rozgrzewającym show zajmie się DJ Blanco, jeden z najbardziej otwartych i pozytywnych tancerzy jakiego możecie poznać. Styl, wiedza i niesamowity talent do przekazywania wiedzy sprawi że parkiet zamieni się w przestrzeń na której będą królować energiczne ruchy – Wasze. Tak Wasze, ponieważ nikt inny nie potrafi tak poderwać tłumów ludzi i w sympatyczny sposób przekonać, co to znaczy nauka tańca na żywo, na wesoło i na całego!

Bo nie zabraknie ostatniego pierwiastka, który połączy COŚ czego potrzebuje ciało i dusza… potrawy sylwestrowe. Na całość i tęczę smaków zapracują dla Was najlepsi, uznani Mistrzowie Kuchni. Zaprezentują sylwestrowe pokazy „live cookingu” i zabiorą Wasze podniebienia, na cztery krańce świata. Rozmarzycie się i pokochacie na nowo kuchnię Śląską, Wiedeńską, Francuską i Brazylijską.

Będziecie smakować potraw, które doskonale wkomponują się w klimat balu, zaostrzą Wasz apetyt i skłonią do poznawania nowych, wspaniałych obszarów – których nigdzie indziej nie znajdziecie. Scena Smaków nie przygotuje Wam uczty, Scena Smaków zabierze Was w podróż pełną niebiańskich doznań, które na długo pozostaną w Waszej pamięci.

Rozkosze podniebienia i muzyczne show znakomitych rezydentów Lupo & Blanco sprawią, że wyobrażenia o urlopie na gorącej brazylijskiej Copacabanie zbledną.

DJ Lupo

Rezydent i producent muzyczny największego pokazu mody folkowej w Polsce „Polki Folki” oraz pokazów Anatomy Fashion Week czy Bachata Lovers Festiwal. Master of Ceremony takich festiwali jak Atomic Vibes Festiwal czy
Czyste Tatry. Na swoim koncie ma prowadzenie licznych imprez sportowych rangi Mistrzostw Polski, Mistrzostw Europy a nawet Mistrzostw Świata. Zawodowy konferansjer ale przede wszystkim koneser muzyki, pianista, perkusista i DJ. W swoich mixach inspiracji szuka w folku i muzyce etnicznej łącząc ze sobą muzykę Latino, EDM, Trapy a także hip-hop i reggae bo jak sam mówi jego jedynym ograniczeniem jest jego wyobraźnia.

DJ Blanco

Związany  z tańcem od ponad dwóch dekad. Uczestnik wielu turniejów i zawodów w tańcach standardowych oraz latynoamerykańskich – zarówno w parze jak i w formacji. Od wielu lat pod szyldem Szkoły Tańca Salsopolis prowadzi regularne kursy i warsztaty bachaty w Katowicach, gdzie tygodniowo przewija się blisko kilkaset kursantów (z wielkimi sukcesami) . Promotor bachaty na Śląsku i nie tylko, ponieważ jako pierwszy rozpoczął nauczanie tego pięknego tańca w Katowicach. Co roku współorganizuje tu Międzynarodowy festiwal „Bachata Lovers Festival”, gdzie gromadzą się miłośnicy bachaty oraz kizomby i czerpią od artystów z najwyższej, światowej półki. Autor książki „Sekrety salsy”, gdzie porusza nie tylko tematykę „knowhow” tańczenia, ale i uczenia tańca w praktyczny i rozrywkowy sposób.

Rozkosze podniebienia i muzyczne show znakomitych rezydentów Lupo & Blanco sprawią, że wyobrażenia o urlopie na gorącej brazylijskiej Copacabanie zbledną.

Zapraszamy do kontaktu:

  • Magdalena Szmatiuk – sylwester@arenagliwice.com | tel. +48 887 558 914
  • Scena Smaków – tel. +48 516 034 038

Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności, w której informujemy o celu używania przez nas plików cookies, ich rodzajach, sposobach ich wykorzystania i usuwania.
Jeśli klikniesz ZGODA – zgadzasz się na instalację plików cookies w Twoim urządzeniu.