Stand Up – Marcin Wojciech & Krzysztof Jahns + Open Mic

To już trzecia edycja cyklicznego wieczoru Arena Comedy. Tym razem na scenie pojawią się Marcin Zbigniew Wojciech oraz Krzysztof Jahns.

Marcin Wojciech

Człowiek trojga imion, z czego jedno jest nazwiskiem.
Stand-up’er,aktor, kabareciarz. Kwintesencja określenia: „pozytywny wariat„. Żywioł sceniczny i znana w całej Polsce dusza towarzystwa. Występuje na scenie od 12 lat, a od 2 lat nie był u fryzjera. Na swoim koncie ma ponad 1500 występów. Jest członkiem grupy STAND-UP Night, STAND-UP Kraków oraz Kabaretu 44-200. Pracował w RMF FM. Występował w TVP2, Comedy Central oraz na Top Trendy (POLSAT).

Krzysztof Jahns

„Życie jest za krótkie by brać je na poważnie”

Komedia to lekka w odbiorze, a trudna w opanowaniu sztuka. Doskonale o tym wiem – dzięki wielu występom. Prezentowałem swój program w telewizjach, na festiwalach uznanych scenach w Polsce. Jestem gospodarzem paru cykli stand-up’owych w tym najstarszej sceny w Poznaniu. Pomysłodawcą i jednym z organizatorów Poznańskiego Festiwalu Stand-up’u. W swoich żartach staram się dotykać spraw codziennych by widz mógł w nich odszukać siebie, taki śmiech bawi najlepiej.

– – – – – – – – – – – – – –

wydarzenie organizowane jest w ramach projektu Nasza Arena

Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności, w której informujemy o celu używania przez nas plików cookies, ich rodzajach, sposobach ich wykorzystania i usuwania.
Jeśli klikniesz ZGODA – zgadzasz się na instalację plików cookies w Twoim urządzeniu.