Ocun Testing Tour 2020 | Chwyciarnia

Kolejna odsłona największego w Polsce testu butów wspinaczkowych.

Nie jest tajemnicą, że wybór butów wspinaczkowych bywa dużym wyzwaniem, bo od dobrego dopasowania zależy późniejszy progres. To jedyna możliwość przymierzenia wybranych modeli i porównania ich w akcji. Marka Ocun, jak co roku, wyrusza w Polskę, by zaprezentować buty z aktualnej kolekcji. 18.02.2020 w ich trasie po Polsce zaplanowano również wizytę w Chwyciarni w Arenie Gliwice.

Co czeka uczestników imprezy? Ocun Testing Tour jest niepowtarzalną okazją do tego, by dowiedzieć się, jak dobrać buty wspinaczkowe. Specjaliści pomogą wybrać odpowiedni model oraz dopasować rozmiar, podzielą się też swoją wiedzą na temat szpeju. Dodatkowym magnesem będzie konkurs na hasło promujące buty, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody Ocun! Ale dla wspinaczy OTT to przede wszystkim synonim dobrej zabawy w gronie osób, których łączy wspólna pasja.

 

 

Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności, w której informujemy o celu używania przez nas plików cookies, ich rodzajach, sposobach ich wykorzystania i usuwania.
Jeśli klikniesz ZGODA – zgadzasz się na instalację plików cookies w Twoim urządzeniu.