NICK CAVE AND THE BAD SEEDS

Nick Cave and The Bad Seeds ogłosili wiosenną trasę europejską 2020.

Nowy album Ghosteen już dostępny!

 Posłuchaj tutaj

Jeden z najlepszych zespołów koncertowych na świecie zagra w 19 krajach, w tym również w Polsce – 28.05, Arena Gliwice.

Recenzje koncertów Nick Cave and The Bad Seeds:

„Radosny i zaskakujący triumf” The Guardian

“Z jednej strony pełne napięcia i wściekłości, a z drugiej delikatne i oczyszczające. Mistrzostwo” The Independent

“Nadzwyczajna reakcja na niewyobrażalne” The Telegraph

Europejska trasa koncertowa 2020

  • Wednesday 22 April Campo Pequeno, Lisbon, Portugal
  • Thursday 23 April Campo Pequeno, Lisbon, Portugal
  • Saturday 25 April WiZink Center, Madrid, Spain
  • Sunday 26 April Palau Sant Jordi, Barcelona, Spain
  • Wednesday 29 April Ziggo Dome, Amsterdam, Holland
  • Thursday 30 April Sportpaleis, Antwerp, Belgium
  • Saturday 2 May Arena Birmingham, Birmingham, UK
  • Sunday 3 May Motorpoint Arena, Cardiff, UK
  • Tuesday 5 May The SSE Hydro, Glasgow, UK
  • Wednesday 6 May Manchester Arena, Manchester, UK
  • Friday 8 May 3Arena, Dublin, Ireland
  • Tuesday 12 May First Direct Arena, Leeds, UK
  • Thursday 14 May The O2, London, UK
  • Friday 15 May The O2, London, UK
  • Sunday 17 May Lanxess Arena, Cologne, Germany
  • Monday 18 May Barclaycard Arena, Hamburg, Germany
  • Wednesday 20 May Royal Arena, Copenhagen, Denmark
  • Thursday 21 May Royal Arena, Copenhagen, Denmark
  • Saturday 23 May Ericsson Globe, Stockholm, Sweden
  • Monday 25 May Spektrum, Oslo, Norway
  • Wednesday 27 May Mercedes-Benz Arena, Berlin, Germany
  • Thursday 28 May Arena Gliwice, Gliwice, Poland

  • Saturday 30 May O2 Arena, Prague, Czech Republic
  • Monday 1 June Stadthalle, Vienna, Austria
  • Tuesday 2 June Budapest Sportaréna, Budapest, Hungary
  • Thursday 4 June Stark Arena, Belgrade, Serbia
  • Saturday 6 June Olympiahalle, Munich, Germany
  • Monday 8 June Hallenstadion, Zurich, Switzerland
  • Tuesday 9 June Mediolanum Forum, Milan, Italy
  • Thursday 11 June Cavea Auditorium Parco della Musica, Rome, Italy
  • Sunday 14 June AccorHotels Arena, Paris, France
  • Wednesday 17 June Bloomfield Stadium, Tel Aviv, Israel

Bilety w sprzedaży od 25.10 od godziny 10:00 na nickcave.com oraz alterart.pl

Najnowszy, siedemnasty album Nick Cave and The Bad Seeds „Ghosteen” miał cyfrową premierę 4.10 i został przez wielu okrzyknięty najlepszym w ich karierze. Wersje na winylu i CD będą dostępna od 8 listopada – preorder na nickcave.com/ghosteen

Recenzje „Ghosteen”:

„…Świetny podwójny album, stawiający desperację naprzeciw empatii i wiary. Z jednej strony nie powinno nas dziwić, że jest aż tak dobry… Niemniej, ciężko nie być oszołomionym”. The Guardian ★★★★★

“Fantastyczny splendor” The Times ★★★★★

“Wypełniony niespotykanym pięknem i przenikliwymi poetyckimi tekstami” The Sun ★★★★★

“Arcydzieło melancholii” The Rolling Stone 4.5 ★★★★

“Nadzwyczajny album, wypełniony agonią, szczerością i zadumą” The i ★★★★

“Nick Cave jest w życiowej formie, a ‘Ghosteen’ to jedno z jego największych osiągnięć.” 10/10 The Line of Best Fit

„Na nowym albumie Nick Cave wywołuje niezwykle silne i przenikliwe poczucie zadumy” The Quietus

 

Organizatorem wydarzenia jest Alter Art

 

Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności, w której informujemy o celu używania przez nas plików cookies, ich rodzajach, sposobach ich wykorzystania i usuwania.
Jeśli klikniesz ZGODA – zgadzasz się na instalację plików cookies w Twoim urządzeniu.