koncert KISS – End Of The Road World Tour

Po wspaniałej i dowiedzionej wieloma sukcesami ponad 45-letniej karierze, która zapoczątkowała erę legend rocka – KISS w 2019 wyruszył w swoją pożegnalną trasę End Of The Road World Tour.

 

W jej ramach muzycy odwiedzili Polskę po raz pierwszy i jak się okazuje, nie ostatni. KISS poinformowało o wydłużeniu swojego tournée, tym samym zapowiadając kolejne występy w Europie, również w Polsce!

Kto jeszcze nie widział żywiołowego spektaklu jakim jest koncert KISS, ma niebywałą szansę nadrobić zaległości.

Dzięki swoim charakterystycznym koncertom na żywo, KISS przez dziesięciolecia udowodnił, że tworzą najbardziej kultowe i rock’n’rollowe show. Członkowie The Rock & Roll Hall of Fame, z ponad 100 milionami sprzedanych albumów, podkreślają, że ta trasa jest dedykowana milionom fanów z KISS Army.

„Wszystko, co zbudowaliśmy i wszystko, co zdobyliśmy w ciągu ostatnich czterech dekad nie byłoby możliwe, gdyby nie miliony ludzi na całym świecie, którzy przez te lata wypełniali kluby, areny i stadiony. To będzie największe święto dla tych, którzy nas widzieli i ostatnia szansa, którzy nie mieli jeszcze okazji.

KISS Army – żegnamy się ostatnią trasą koncertową podczas największych koncertów. Odejdziemy tak, jak przyszliśmy … Niepokorni i Niepowstrzymani

Przedsprzedaże

  • Fan Club KISS Army: 10 listopada (niedziela) od godz. 10:00 – 13 listopada (środa) do godz. 09:00
  • Citi Handlowy: 11 listopada (poniedziałek) od godz. 10:00 – 13 listopada (środa) do godz. 09:00
  • Ticketmaster: 12 listopada (wtorek) od godz. 10:00 na Ticketmaster.pl – 13 listopada (środa) do godz. 10:00

Bilety w regularnej sprzedaży dostępne będą od środy 13 listopada od godz. 10:00 na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl

Więcej informacji o przedsprzedaży dla Fan Clubu – KISS Army oraz pakietach VIP na www.kissonline.com.

– – – – – – – – – – – –

Organizatorem koncertu jest LiveNation

W przypadku pytań dotyczących zakupu biletów dla osób niepełnosprawnych, miejsc parkingowych lub lokalizacji wind ➡ prosimy o kontakt na pomozemy@arenagliwice.com

Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności, w której informujemy o celu używania przez nas plików cookies, ich rodzajach, sposobach ich wykorzystania i usuwania.
Jeśli klikniesz ZGODA – zgadzasz się na instalację plików cookies w Twoim urządzeniu.