W weekend 12 i 13 czerwca w Arenie Gliwice odbędą się aż cztery duże wydarzenia jednocześnie. Od wielkich sportowych emocji po relaks z przyjaciółmi w plenerze – sprawdźcie, co w te dni dla Was przygotowaliśmy. 

Energa Basket Cup  

Reprezentacja Polski w koszykówce wraca do Areny Gliwice, by przygotować się do kwalifikacji do Igrzysk Olimpijskich i rozegrać dwudniowy turniej Energa Basket Cup. Biało-Czerwoni w sobotę zagrają z Meksykiem, a następnego dnia z Rosją lub Tunezją. Tym razem rozgrywki odbędą się z udziałem publiczności. Szczegóły na temat możliwości zakupu biletów podamy w przyszłym tygodniu.  

Runmageddon Silesia 

Kolejna edycja zabójczego biegu z przeszkodami, który cieszy się w Polsce ogromną popularnością – w imprezach z cyklu Runmageddon wzięło udział już ponad 260 tysięcy osób. Biegacze mają do wyboru aż pięć różnych formuł biegu: Intro, Rekrut, Kids, Junior i Family. Zapisy odbywają się na przez stronę Runmageddon i trwają do 10.06.2021.  

Lotny Festiwal Piwa 

Rzemieślnicze browary, food trucki i muzyka na żywo na świeżym powietrzu – nie ma chyba lepszego sposobu na weekendowy relaks. Wstęp na Festiwal jest darmowy.  

Godziny otwarcia:  

Piątek (11.06.): 15.00-23.00 

Sobota (12.06.): 12.00-23.00 

Niedziela (13.06.): 12.00-20.00  

Zumba Master Class w KS 3Arte Arena Gliwice – SOLD OUT  

Wydarzenia zumbowe w 3Arte mają tylu fanów, że bilety na to wydarzenie rozeszły się w niecałe 24 godziny, więc tych, którzy tym razem nie zdążyli się załapać, zapraszamy zamiast tego na niedzielne zajęcia Formacji Latynoamerykańskiej, które prowadzi Dariusz Selwa (12.00-13.00) – pamiętajcie tylko, że tutaj też liczba miejsc jest ograniczona. 

Siatkówka plażowa  

Przez cały weekend będzie można również skorzystać z ogólnodostępnego boiska do siatkówki plażowej. Zbierzcie ekipę, my zapewniamy całą resztę! 

Do zobaczenia!