Lato w mieście nie musi być nudne

Summer Arena, czyli wakacyjna strefa rozrywki wokół Areny Gliwice to propozycja spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi w aktywny i ciekawy sposób. Od 27 czerwca przez całe lato – w każdą sobotę i niedzielę – na plac głównym od strony Parku Chrobrego na mieszkańców miasta czekają letnie aktywności.

Zajęcia sportowe

Rankiem i popołudniem stawiamy na ruch, aktywność i integrację – przed Areną dostępne będą boiska do uprawiania różnego rodzaju dyscyplin sportowych. Młodsze dzieci będą mogły uczestniczyć w animacjach i zabawach. Prowadzimy wypożyczalnię sprzętu – mamy wszystko co potrzebne do dobrej zabawy od badmintona aż po kręgle fińskie. 

Pyszne jedzenie

Nie zapominamy o odpoczynku i chwili wytchnienia – korzystając z ładnej pogody będzie można wygodnie rozłożyć się na leżakach. W strefie gastronomicznej w każdy weekend czekają na Was food trucki. Co tydzień inne, by skosztować różnych smaków i specjałów kuchni poszczególnych krajów.

Wieczorny relaks

Z kolei nic tak nie sprzyja wakacyjnemu relaksowi, jak dobra muzyka, dodatkowo grana na świeżym powietrzu. Wieczorem będą odbywały się koncerty na żywo albo impreza z didżejem – w każdy weekend odwiedzających czeka nowa propozycja. 

Z racji aktualnej sytuacji, mimo znoszenia obostrzeń, nadal najważniejsze jest dla nas Wasze bezpieczeństwo. Wszystkie atrakcje są przygotowane zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Sprawdź co dla Ciebie robimy i jak możesz bezpiecznie uczestniczyć w naszych wydarzeniach: TUTAJ.