Arena Gliwice rozpoczęła współpracę partnerską z TOYOTA & LEXUS Dobrygowski. To marka z niemal 30-letnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej, która śmiało wkracza na śląski rynek: w Rybniku powstaje nowy salon, a od dziś firma dołącza do grona partnerów Areny Gliwice.

– Chciałbym wyrazić podziękowania dla Areny Gliwice za nawiązanie współpracy, obdarzenie nas zaufaniem. Patrzymy na tę kooperację z dużą nadzieją. Liczymy na zbudowanie dużej rozpoznawalności naszej marki TOYOTA & LEXUS DOBRYGOWSKI na Śląsku. Wierzę, że nasza współpraca nam w tym pomoże – powiedział Bartłomiej Zdonkiewicz, Dyrektor Zarządzający TOYOTA & LEXUS Dobrygowski.

To partnerstwo to przede wszystkim synergia działań komunikacyjnych. W ramach współpracy TOYOTA & LEXUS Dobrygowski będą mogli eksponować swoją markę na wydarzeniach odbywających się w Arenie Gliwice, które ze względu na ogromną różnorodność dają możliwość dotarcia do wielu grup docelowych. Jesteśmy pewni, że rozpoczynająca się dziś współpraca przyniesie obu stronom realne korzyści  – powiedział Konrad Kozioł, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Areny Gliwice.

Dodatkowo dzięki partnerstwu do firmowej floty Areny Gliwice trafią dwa fabrycznie nowe samochody japońskiej marki.

Jestem przekonany, że nasze samochody będą idealnie spełniały swoje zadania. Nie tylko okażą się nowoczesnym i komfortowym środkiem transportu dla pracowników, ale także będą przyjazne dla środowiska dzięki nowoczesnemu napędowi hybrydowemu – dodał Zdonkiewicz.

Z naszej perspektywy szczególnie istotne jest również to, że podróże służbowe naszego zespołu będą bardziej ekologiczne niż do tej pory. To kolejny krok, który jako obiekt podejmujemy, by chronić środowisko – powiedział Kozioł.