Okna, drzwi, ceramika łazienkowa, ekologiczne rozwiązania do domu i ogrodu, pompy ciepła, systemy fotowoltaiczne, odnawialne źródła energii, konsultacje oraz nowości z branży budowlanej i ogrodniczej – to wszystko już 11 i 12 września na Gliwickich Targach EXPOBUD.

Targi EXPOBUD to dwudniowe wydarzenie dla wszystkich miłośników urządzania i dekorowania domu. Tego typu targi już na stałe wpisały się w gliwicki kalendarz wydarzeń branżowych. Najbliższe odbędą się w weekend 11-12 września  (sobota godz. 10.00-17.00, niedziela godz. 10.00 do 16.00) na Małej Arenie.

Podczas wydarzenia zaprezentują się firmy branży budowlanej, deweloperskiej, instalacyjnej oraz  ogrodniczej. Nie zabraknie również firm z branży kamiennej i ceramicznej.  Miłośnicy klasycznego i nowoczesnego wykończenia terenów wokół domu będą mieli okazję zapoznać się z ofertą wystawców prezentujących kamień naturalny i tarasy kompozytowe.

EXPOBUD to także wiedza od najlepszych fachowców.

Szeroka oferta prelekcji prowadzonych przez Karolinę Malicką, która jest Inspektorem Budowlanym, pozwoli na zebranie wiedzy w zakresie wyboru i odbioru domów i mieszkań w stanie deweloperskim. Na stoisku Urzędu  Miasta Gliwice odbędzie się prezentacja programów związanych z Ochroną Środowiska w Mieście, gdzie pracować podczas tragów będzie doradca WFOŚ – Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska. Z kolei Śląska Izba Budownictwa przedstawi temat budowy domu na zgłoszenie.

Tradycyjnie nie zabraknie propozycji dla miłośników ogrodów. Z myślą o nich zostanie przygotowany kiermasz roślin ozdobnych. Przez dwa dni wystawowe będzie można kupić kwiaty ogrodowe, tarasowe, krzewy ozdobne czy byliny. Będzie też można skorzystać z fachowych porad. Stoiska będą mieli w hali projektanci terenów zielonych, oraz Polski Związek Działkowców Delegatura Gliwice.

Udział w targach jest bezpłatny. Organizatorem wydarzenia jest Miasto Gliwice, Arena Gliwice i Agencja Promocja. Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie internetowej.

MIASTO GLIWICE WSPÓŁGOSPODARZEM WYDARZENIA.