SzamArena – Ugryź nami imprezę


SzamArena to pierwsza w Gliwicach marka gastronomiczna dark kitchen nastawiona na przygotowanie posiłków, które są zamawiane wirtualnie i dowożone prosto pod twoje drzwi. W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości jedzenie w przystępnej cenie: burgery, zapiekanki, hot dogi, frytki. Obecnie działamy stacjonarnie w ramach Summer Arena

Sprawdź nasze Menu

Danuta

Świeże, pyszne jedzenie. Bardzo smaczna pizza i burgery. Polecam wszystkim. Czas dostawy Bardzo krótki, ceny przystepne dla każdego. Jestem zadowolona z zamówienia. Dziękujemy.

ŹRÓDŁO: PYSZNE.PL

Angelika

Pyszne jedzenie, exspresowa dostawa, wszystko cieplusie, serdecznie polecam.

ŹRÓDŁO: PYSZNE.PL

Aleksandra

Znakomita pizza jak domowa, a hamburger wege palce lizać, coś pysznego. Postanowienie noworoczne poszło w niepamięć, będę zamawiać co sobotę.

ŹRÓDŁO: PYSZNE.PL

Oferta


Nasze menu przygotowaliśmy w oparciu o imprezowe klasyki. Pozycje w menu można dowolnie ze sobą łączyć albo zdecydować się na box, czyli 6 sztuk danego produktu – wybierając box, oszczędzasz 10%. Jeśli do zamówienia dodasz Coca Colę 0,5 l, drugą otrzymasz gratis.

Sprawdź nasze Menu

Dbamy o jakość


Nasze burgery przygotowujemy ze 100% wołowiny oraz wyselekcjonowanego pieczywa i serwujemy z autorskim sosem z karmelizowanej cebuli. Warzywa używane do naszych potraw zawsze są świeże, ponieważ nie kupujemy ich na zapas. Współpracujemy z producentami o ugruntowanej renomie, którzy posiadają wszystkie najważniejsze certyfikaty i otrzymują najwyższe oceny w „ślepych testach konsumenckich”.