SzamArena – Ugryź nami imprezę


SzamArena to pierwsza w Gliwicach marka gastronomiczna dark kitchen nastawiona na przygotowanie posiłków, które są zamawiane wirtualnie i dowożone prosto pod twoje drzwi.

Do tej pory przygotowywaliśmy posiłki podczas największych imprez koncertowych i wydarzeń sportowych na Śląsku. Teraz nasze przekąski mogą dotrzeć na organizowaną przez Ciebie imprezę.

Zamówienia realizujemy w piątki i soboty w godzinach 15:00 – 23:00. Możliwość dowozu w inne dni po uprzednim kontakcie telefonicznym: 887 558 917. 

Minimalna kwota zamówienia wynosi 50 zł. Dowozimy jedynie w obrębie Gliwic, dostawa jest bezpłatna. 

Sprawdź naszą ofertę

Oferta


Nasze menu przygotowaliśmy w oparciu o imprezowe klasyki: pizzę i burgery. W naszej ofercie nie mogło zabraknąć tego, z czego słyniemy podczas imprez w Arenie Gliwice, czyli zapiekanek, hot dogów i popcornu. Amatorzy kuchni azjatyckiej znajdą u nas również 300-gramowe słoiki z przekąską Kimchi od Old Friends Factory, która jest nie tylko jedną z pięciu najzdrowszych potraw świata, ale też doskonale sprawdzi się jako dodatek do naszych burgerów.

Pozycje w menu można dowolnie ze sobą łączyć albo zdecydować się na box, czyli 6 sztuk danego produktu (burgerów, pizzy, hot dogów albo zapiekanek) – wybierając box, oszczędzasz 10%. Jeśli do zamówienia dodasz Coca Colę 0,5 l, drugą otrzymasz gratis.

Sprawdź nasze Menu

Dbamy o jakość


Nasze burgery przygotowujemy ze 100% wołowiny oraz wyselekcjonowanego pieczywa i serwujemy z autorskim sosem z karmelizowanej cebuli. Domową pizzę wypiekamy w 280 stopniach Celsiusza, dzięki czemu ciasto jest idealnie miękkie i chrupiące. Warzywa używane do naszych potraw zawsze są świeże, ponieważ nie kupujemy ich na zapas. Współpracujemy z producentami o ugruntowanej renomie, którzy posiadają wszystkie najważniejsze certyfikaty i otrzymują najwyższe oceny w „ślepych testach konsumenckich”.

Dbamy o środowisko


Opakowania, w których dostarczamy posiłki są wykonane z ekologicznego odtworzonego papieru. W naszej dostawie nie znajdziesz też plastiku. W naszym sklepie dostępne są również ekokubki Areny Gliwice, które będziesz mógł ponownie wykorzystać podczas odbywających się u nas imprez.

Zapraszamy do składania zamówień