SzamArena – Ugryź nami imprezę


SzamArena to pierwsza w Gliwicach marka gastronomiczna dark kitchen nastawiona na przygotowanie posiłków, które są zamawiane wirtualnie i dowożone prosto pod twoje drzwi.

Do tej pory przygotowywaliśmy posiłki podczas największych imprez koncertowych i wydarzeń sportowych na Śląsku. Teraz nasze przekąski mogą dotrzeć na organizowaną przez Ciebie imprezę.

Zamówienia realizujemy w piątki i soboty w godzinach 15:00 – 23:00. Możliwość dowozu w inne dni po uprzednim kontakcie telefonicznym: 887 558 917. 

Dowozimy tylko w obrębie 12 km od Areny Gliwice. 

Minimalna kwota zamówienia do 3 km od Areny Gliwice – 30 zł. Dostawa gratis. 

Minimalna kwota zamówienia powyżej 3 km – 50 zł. Koszt dostawy – 5 zł.  

Sprawdź nasze Menu

Dlaczego SzamArena?


Burger i pizza w jednej dostawie


Po co wybierać, skoro nie trzeba? Pozycje z naszego menu możesz dowolnie łączyć - do wyboru są cztery burgery i aż osiem rodzajów pizzy. A to wszystko w jednym zamówieniu!

Wysokiej jakości składniki


Obniżamy ceny, ale nigdy nie oszczędzamy na produktach. Wierzymy, że dobre jedzenie zaczyna się od dobrej jakości składników.

Przystępna cena


Burgery od 18 zł i pizza od 15 zł. Niemożliwe? Pewnie, że możliwe! Naszym zdaniem jedzenie na dowóz wcale nie musi być luksusem.

Krótki czas dostawy


Nikt nie lubi godzinami czekać na jedzenie w piątkowy wieczór. Dlatego postanowiliśmy to zmienić - nasze produkty trafią prosto pod Wasze drzwi nawet w 30 minut.

Danuta

Świeże, pyszne jedzenie. Bardzo smaczna pizza i burgery. Polecam wszystkim. Czas dostawy Bardzo krótki, ceny przystepne dla każdego. Jestem zadowolona z zamówienia. Dziękujemy.

ŹRÓDŁO: PYSZNE.PL

Angelika

Pyszne jedzenie, exspresowa dostawa, wszystko cieplusie, serdecznie polecam.

ŹRÓDŁO: PYSZNE.PL

Aleksandra

Znakomita pizza jak domowa, a hamburger wege palce lizać, coś pysznego. Postanowienie noworoczne poszło w niepamięć, będę zamawiać co sobotę.

ŹRÓDŁO: PYSZNE.PL

Oferta


Nasze menu przygotowaliśmy w oparciu o imprezowe klasyki: pizzę, burgery i hot dogi. Pozycje w menu można dowolnie ze sobą łączyć albo zdecydować się na box, czyli 6 sztuk danego produktu (burgerów, pizzy, hot dogów albo zapiekanek) – wybierając box, oszczędzasz 10%. Jeśli do zamówienia dodasz Coca Colę 0,5 l, drugą otrzymasz gratis.

Sprawdź nasze Menu

Dbamy o jakość


Nasze burgery przygotowujemy ze 100% wołowiny oraz wyselekcjonowanego pieczywa i serwujemy z autorskim sosem z karmelizowanej cebuli. Domową pizzę wypiekamy w 280 stopniach Celsiusza, dzięki czemu ciasto jest idealnie miękkie i chrupiące. Warzywa używane do naszych potraw zawsze są świeże, ponieważ nie kupujemy ich na zapas. Współpracujemy z producentami o ugruntowanej renomie, którzy posiadają wszystkie najważniejsze certyfikaty i otrzymują najwyższe oceny w „ślepych testach konsumenckich”.