SUMMER ARENA

Rozkręcamy wakacje w Gliwicach!

KONCERTY PLENEROWE


KAMERALNE SPOTKANIA
Z MUZYKĄ NA ŻYWO

AKTYWNOŚCI SPORTOWE


SIATKÓWKA PLAŻOWA, STREETBALL, WSPINACZKA

AKTYWNOŚCIDLA DZIECI


GRY, ZABAWY, ANIMACJE
I WARSZTATY

STREFAGASTRO


PRZYJEMNY KLIMAT, DOBRE JEDZENIE I CHILL

CHCESZ BYĆNA BIEŻĄCO?

Obserwuj naszą stronę na Facebooku i dołączaj do wydarzeń.

SUMMER ARENA NA FACEBOOKU

SUMMER ARENA to strefa wakacyjnych aktywności plenerowych przy Arenie Gliwice. W zeszłym roku bawiliśmy się razem przez całe lato – w tym roku wracamy!

Jedno miejsce, mnóstwo ciekawych propozycji – naszym celem jest dobra zabawa! W czasie wakacji tereny wokół Areny Gliwice zostaną specjalnie zaaranżowane, a co weekend będziemy proponować ciekawe pomysły i atrakcje, żeby przyjemnie spędzić czas.

Dlatego w Summer Arenie znajdziecie wszystko to, za co kochamy lato: koncerty, dobre jedzenie, food trucki, siatkówkę plażową i wiele więcej, a to wszystko na świeżym powietrzu, żeby maksymalnie wykorzystać uroki pięknej, słonecznej pogody i długich letnich wieczorów!

SIATKÓWKA PLAŻOWA

Zadebiutowała podczas zeszłorocznej Summer Areny i zgromadziła szerokie grono miłośników, dlatego w tym roku rozgrywki w ramach Grand Prix wracają, i to z większym rozmachem – tym razem planujemy aż siedem turniejów, w których pary mieszane będą walczyć o miejsce podium i atrakcyjne nagrody.

Gramy: 6.06, 20.06, 4.07, 18.07, 1.08, 15.08 i 29.08 (finał).

Sprawdź, co będzie się działo!

WSPINACZKA

W Gliwicach będzie można pójść w ślady olimpijczyków – podczas Igrzysk Olimpijskich w Tokio zawody rozegrane zostaną w trójboju wspinaczki sportowej, czyli kombinacji trzech konkurencji: na czas, prowadzenia i boulderingu.

Pierwsza atrakcja jest już dostępna! Dostępny jest już outdoorowy chwyciarniowy boulder. Nowa ściana ma 5 metrów wysokości i ok. 100 m2 powierzchni, na której nakręcono problemy boulderowe o różnym stopniu trudności.