W dniach wydarzenia bilety będą dostępne w sprzedaży stacjonarnej w godzinach 9:00-18:00 (sobota) i 9:00-17:00 (niedziela).Śląskie targi wędkarskie Silesia Fishing, 18-19 lutego 2023


Wędkarstwo – pasja, której piękno tkwi w naturze. To nie tylko wspaniałe hobby, ale styl życia, wyzwalający w nas głęboką potrzebę zjednoczenia z fauną i florą oraz szacunek do środowiska naturalnego połączony z dbałością o otoczenie. Wielu miłośników wędkarstwa przekonuje, że łowienie ryb działa na nich terapeutycznie, pozwalając w najlepszy możliwy sposób odpocząć od codziennego zgiełku.

Ideą Silesia Fishing jest stworzenie platformy społeczno-biznesowej integrującej wędkarzy z branżą, udostępniając im tym samym przestrzeń do wymiany kontaktów, nawiązania nowych relacji, zakupu najlepszych dostępnych na rynku produktów, zapoznania się z nowościami na kolejny sezon, uczestnictwa w szeregu aktywności oraz atrakcji, a przede wszystkim stania się częścią wielkiej społeczności, spotykającej w jednym miejscu, by dzielić się swoją pasją.


Dlaczego Gliwice?


Arena Gliwice to jeden z największych i najnowocześniejszych obiektów tego rodzaju w Polsce i Europie. Mogą się tutaj odbywać wielkie widowiska rozrywkowe – np. występy międzynarodowych gwiazd, wydarzenia sportowe rangi mistrzowskiej, a także imprezy targowe czy wystawy. To również miejsce aktywizacji mieszkańców regionu. Obiekt składa się z kilku stref, wykorzystywanych jednocześnie podczas największych wydarzeń lub aranżowanych oddzielnie, stanowiących doskonałą lokalizację do realizacji indywidualnie dopasowanych imprez.

Kim jesteśmy i co nas wyróżnia?


Arena Operator Sp. z o.o. jest zespołem specjalistów z sektora eventowego, posiadających wieloletnią praktykę w kreowaniu wydarzeń własnych i realizacji na najwyższym poziomie. Współpracujemy z największymi agencjami i markami w kraju jak Live Nation, Alter Art, KSW, Polski Związek Piłki Siatkowej, uzyskując najlepsze noty w zakresie obsługi wydarzeń. Nasz wysiłek, zaangażowanie i profesjonalizm był wielokrotnie nagradzany m.in. otrzymaniem tytułu „obiekt sportowy roku 2019”.

Skontaktuj się z nami

Kamil Garbala

kgarbala@arenagliwice.com

+ 48 698 969 352

Aleksandra Burczy

aburczy@arenagliwice.com

+ 48 887 558 907