Miasto Gliwice jest tegorocznym gospodarzem wielu ważnych, siatkarskich imprez rangi międzynarodowej. Począwszy od meczu towarzyskiego Reprezentacji Polski seniorek, przez Wielki Finał Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce o Puchar KINDER Joy of moving, na Mistrzostwach Świata mężczyzn i kobiet kończąc.

Aby podkreślić ten fakt, już w najbliższy weekend, 3 i 4 września na Placu przed Areną Gliwice zagości Siatkarska Strefa Mistrzostw. Zapraszamy wszystkich Biało-Czerwonych kibiców do wspólnego świętowania i zabawy przy okazji trwających Mistrzostw Świata w siatkówce mężczyzn i budowania pozytywnych emocji przed Mistrzostwami Świata kobiet.

Strefa KINDER Joy of moving, refleksomierz, siatkarski tor przeszkód, fotobudka czy konkursy z nagrodami, to tylko niektóre z zaplanowanych na ten weekend atrakcji. O pozytywną atmosferę w mistrzowskiej strefie zadba wielokrotny Reprezentant Polski, Marcin Prus, z którym szczęściarze będą mogli spróbować swoich sił z piłką na rozłożonym na tę okazję pełnowymiarowym boisku do siatkówki.

Strefa funkcjonować będzie w sobotę i niedzielę w godzinach 14:00 – 20:00