Występy młodych talentów

Arena Online: Czwartek Zero Plus to dzień, kiedy skupiamy się na naszych pociechach. Wspólne czytanie bajek, propozycje animacji, zajęcia sportowe prowadzone przez trenera. Rozwijamy nasz projekt, by jeszcze bardziej skupić się na Was i na naszych najmłodszych oglądających – możecie stać się częścią naszego programu.

Pokaż nam jak zdolne jest Twoje dziecko!

Twoje dzieci rozwijają talenty, mają pasjonujące hobby, ćwiczą swoje umiejętności godne podziwu w tak młodym wieku. Podzielcie się z nami dokonaniami swoich pociech! Prześlijcie nam filmiki, zdjęcia czy linki. Mailowo lub przez Facebooka Areny Gliwice, w sposób jaki wolicie i który jest dla Was wygodniejszy.

Będziemy rozmawiać o pasjach młodych osób i opowiadać o nadesłanych przez Was materiałach na antenie, a najciekawsze osoby zaprosimy do studia.

Adres e-mail, na który możecie przysyłać materiały: aburczy@arenagliwice.com. Wraz z przesłaniem materiału należy dołączyć wypełnioną zgodę uczestnika projektu, dostępną do pobrania TUTAJ. Zobaczcie nasze dotychczasowe realizacje internetowych transmisji na żywo w zakładce Arena Online KLIK.

Arena Online zgoda uczestnika projektu –> wydrukuj, wypełnij i prześlij z powrotem

Czekamy na Wasze zgłoszenia!