BIFOR W LOŻY & ARENA LIVE

Koncerty online na żywo poprzedzone rozmową z występującymi w Arenie Online gośćmi.

Funkasanki

Nieco ekscentryczna dwójka grająca downtempo. Niepoprawni marzyciele, samozwańczy tancerze, pełni dystansu do siebie wierzą niczym Blues Brothers w muzyczną misję.

Bloo Crane

Bloo Crane to dwójka artystów tworzących muzykę electropop. Pomimo różnych gustów muzycznych, zderzają się ze sobą, tworząc mix dwóch światów.

Cukier

Cukier to duet Amadeusza Krebsa i Bartka Cabonia. Panowie, którzy na co dzień grają w zespole Dawida Kwiatkowskiego postanowili przygotować wspólnie całą płytę, łącząc dotychczasowe pomysły i doświadczenia.

MIcHAeL

Michael Radomski to solo-artysta, wokalista i multi-instrumentalista, Brytyjczyk polskiego pochodzenia, który występuje na żywo z dwoma Śląskimi muzykami - Adamem (perkusja) i Tomaszem (basem).

Chłodno

Chłodno to duet dwojga przyjaciół ze Śląska, czyli Julki oraz Szymona, który powstał we wrześniu 2019 roku. W swoich utworach łączą nostalgiczne ciepło letnich wieczorów wraz z melancholijnym wydźwiękiem jesieni.

Hendons

Hendons to polski zespół rockowy, od lat obecny na scenie. Ma na swoim koncie setki koncertów na festiwalach, zlotach, imprezach plenerowych i klubowych, 7 sesji nagraniowych, udział w programach radiowych i telewizyjnych.

Tukej

Dwie piękne dziewczyny z doskonałymi głosami, wykształcony puzonista, jazzowy saksofonista, jeszcze bardziej jazzowy trębacz, przystojny gitarzysta fusion, no i sekcja: grzeczny chłopak z dobrego domu na basie i gangsterski perkusista o złotym sercu. Wydawałoby się, że takie towarzystwo to mieszanka wybuchowa, ale... wyszło im coś ciekawego i całkiem nieźle się dogadali. Wszyscy są TUKEJ stąd (że Śląska) i dlatego taka nazwa.

Chaos

CHAOS to grupa zakręconych na punkcie ostrej muzy zwariowanych facetów. CHAOS to agresywne dźwięki, poruszający serca rytm i teksty dotykające najbardziej mrocznych zakamarków ludzkiej duszy. Muzyka CHAOSu wciąga, pulsuje i niesie ze sobą potężny ładunek energii.

Mantra

Zespół Mantra istnieje od 2009 roku. Grają ciężko, szybko oraz z pasją. Poprzez 10 lat istnienia zagrali mnóstwo koncertów po całej Polsce i nie zamierzają zwalniać tempa.

Silver Samurai

Rock'n'rollowa instytucja złożona z czwórki pasjonatów bujnych lat 80. - ok, to brzmi bardzo dobrze!

Mirek Szołtysek

Koncert śląskich szlagierów z okazji drugich urodzin Areny Gliwice.

Paweł Mikler

Paweł Mikler - tworzy i gra brzmienia akustyczne utrzymane w aranżacjach jazz, retro, folk, indie.

Koncertował z niezwykłymi ludźmi, w przeróżnych miejscach na Ziemi: od Islandii po Izrael, od Kalifornii, po swoje rodzinne Międzyrzecze. Muzyka jest dla niego pasją, formą terapii oraz niezwykłą Narnią do której ucieka od piątego roku życia.

The Party Is Over

Pochodzący z Katowic duet tworzący nowoczesne electro. Michał i Daria rozpoczęli współpracę w 2014 roku, mając na koncie indywidualne muzyczne sukcesy.

Krzysztof Kobyliński

Kompozytor, pianista, dyrektor kreatywny Festiwalu PalmJazz w Gliwicach zagrał wyjątkowy koncert na naszej scenie, a przed nim opowiedział o swoich korzeniach muzycznych i muzyce w czasach epidemii.

Treleque

Treleque - jeden z nielicznych DJów-saksofonistów na świecie - zagrał na dachu Areny Gliwice.

Skorup i JazBrothers + Muchaviolin

Muzycy wykonali utwory ze wspólnych płyt Skorup & JazBrothers oraz starszych albumów Skorupa.

Karolina Leszko i Mateusz Honisz, gościnnie Piotr Przewoźniak

Znana z Szerokiej programów muzycznych The Voice of Poland oraz Must be the music, Karolina Leszko zagrała utwory znanych polskich i zagranicznych artystów.


ARENA TO LUDZIE

Różne firmy, jedna branża. Ciekawe rozmowy z osobami zajmującymi się eventami.


BAJKOWO NA ROZGRZEWKĘ

Grzegorz Podeszwa

Grzegorz Podeszwa czyta opowiadanie o sporcie, o piłce nożnej i o Piotrku, pt. "Golmistrz".

Grzegorz Podeszwa

Grzegorz czyta opowiadanie Celiny Zubrzyckiej "O tym, jak kura Pelagia wysiedziała smoka".


Arena w liczbach

ponad 900 000

uczestników na niemal 700 wydarzeniach od początku funkcjonowania obiektu

555 000 m³ emocji

to kubatura PreZero Areny Gliwice, która może zostać zaaranżowana na setki sposobów

17 178

miejsc łącznie na trybunach i płycie Areny Głównej

72

miejsc dla osób z niepełnosprawnością

Więcej informacji o udogodnieniach dla niepełnosprawnych znajdziesz tutaj 

1092

miejsc siedzących na trybunach Małej Areny

2 268

miejsc stojących na płycie Małej Areny

800

miejsc parkingowych na 5 parkingach położonych wokół PreZero Areny Gliwice