Przekazujemy komunikat od zespołu:

Witajcie,

Jak już zapewne wiecie z naszego ogłoszenia, polska trasa „I’m Your Private Wasteland Tour 2020” zostaje z wiadomych powodów odwołana. To ciężkie i trudne czasy dla nas wszystkich. Wielu artystów, w tym również my –  pozbawionych jest przez to swojego głównego źródła dochodu.

Nie chcemy jednak w nieskończoność przekładać kolejnych koncertów, nie mamy żadnej gwarancji, że jesienią 2020 czy wiosną 2021 roku wszystko wróci do normy. Dlatego wspólnie podjęliśmy decyzję, że rezygnujemy z dalszych znaków zapytania i niepewności.

Mamy jednak dla Was pewną propozycję. Pewną formę zadośćuczynienia za odwołanie trasy. Pewne podsumowanie tych pięknych dwóch lat, podczas których promowaliśmy płytę „Wasteland”.

Chcielibyśmy zaoferować Wam alternatywę w postaci specjalnego pięknie wydanego koncertowego boxu „WASTELAND TOUR 2018 – 2020”, w skład którego wejdzie:

  • zbiór wszystkich koncertowych utworów zagranych podczas trasy Wasteland w latach 2018-2020” na dwóch płytach CD ( 2 x po 80 minut)
  • koncert video z niemieckiego Oberhausen wydany na płycie BluRay
  • cztery pocztówki z autografami

Wszystko w ładnym „wastelandowym” pudełku.

Premierę boxu planujemy na połowę września 2020.

Box „Wasteland Tour 2018-2020” nie będzie dostępny w oficjalnej sprzedaży dystrybucyjnej, nie będzie go można nabyć w sklepach.

W pierwszej kolejności otrzymać go będą mogły tylko osoby wymieniające bilety.

Uwaga!

Ponieważ musimy wiedzieć ile osób byłoby czymś takim zainteresowanych, i ile sztuk pakietu koncertowego mamy stworzyć, będziemy bardzo wdzięczni o informację jaką formę zadośćuczynnienia wybieracie. Do końca czerwca 2020 musielibyśmy poznać Waszą odpowiedż.

Nie ukrywamy, że opcja wyboru koncertowego boxu sprawi, że będziemy mogli przetrwać nadchodzący czas i dotrwać do roku 2021, dlatego z góry dziękujemy za Wasze wsparcie.

Riverside