ARENA PEŁNA EMOCJI

MIĘDZYNARODOWY POZIOM WYDARZEŃ

Niezwykła przestrzeń przeznaczona do organizacji imprez sportowych oraz koncertów. Najnowocześniejsze technologie w służbie rozrywki i emocji.

4,7

+ 10 199 opinii
Google

JEDEN OBIEKT - WIELE MOŻLIWOŚCI

Arena pełna możliwości

Obie hale są wyposażone w najnowocześniejsze i elastyczne systemy dające możliwość zmiany przeznaczenia hal w sposób niemal dowolny: od imprez o charakterze sportowym (spełniających wymagania dla wydarzeń o randze międzynarodowej), przez wydarzenia muzyczne światowego formatu, aż po imprezy rozrywkowe i rodzinne.

Poza imprezami o charakterze masowym PreZero Arena Gliwice zaprasza również organizatorów wydarzeń gromadzących mniejszą widownię. Ze względu na doskonałą akustykę, Mała Arena jest przygotowana, by sprostać wymaganiom publiki z wyrafinowanym gustem muzycznym. Pomiędzy wydarzeniami PreZero Arena Gliwice tętni życiem miasta, zapraszając kluby sportowe do trenowania w murach obiektu. Dla amatorów sportu atrakcją jest też najwyższa w Europie ścianka wspinaczkowa, Chwyciarnia.

Dzięki zastosowanym rozwiązaniom obiekt spełnia najwyższe normy światowych rozwiązań technologicznych. Śmiało można w nim organizować nie tylko wielkie widowiska rozrywkowe, takie jak koncerty, pokazy i projekcje, ale także i zawody sportowe m.in. w hokeju, lekkoatletyce, tenisie, siatkówce, koszykówce, piłce ręcznej, halowej piłce nożnej, boksie – zgodnie z wymaganiami rangi międzynarodowej.

EKOARENA

Odkryj przyszłość

PreZero Arena Gliwice to nie tylko miejsce spektakularnych spotkań, ale też przestrzeń, gdzie ekologia i zabawa idą w parze. Przeżyj emocje sportowe i koncertowe, będąc częścią ważnej zmiany dla środowiska. Organizacja konferencji, wydarzeń sportowych, festiwali i koncertów jest nierozerwalnie związana z intensywnym wykorzystywaniem surowców naturalnych. Dodatkowo, tysiące uczestników, dobra zabawa, kibicowanie, korzystanie ze stref gastronomicznych nie pozostają bez wpływu na środowisko i generują znaczne ilości odpadów.

PreZero Arena Gliwice to jeden z najnowocześniejszych i największych obiektów w Polsce. Skala jej oddziaływania na środowisko, jak i potencjał do zmniejszenia szczególnie tego negatywnego wpływu są tutaj tak samo duże. Świadomość wyzwań, jakie stoją przed podobnymi obiektami w obszarze ochrony środowiska jest dowodem dojrzałości. Już wcześniej PreZero Arena Gliwice jako pierwszy obiekt w Polsce całkowicie zrezygnowała z plastiku w strefie gastronomicznej i wprowadziła do użycia wielorazowe kubki.