Nasza Arena to autorski projekt zrzeszający mieszkańców Gliwic i okolic, których łączą zainteresowania, pasje i chęć wspólnego spędzania wolnego czasu. W odróżnieniu od większych wydarzeń Areny Gliwice, projekt ma na celu zintegrowanie mieszkańców regionu i stworzenie atrakcyjnej oferty dla społeczności lokalnej – bez jakichkolwiek barier.

W ostatnim czasie największą i niesłabnącą popularnością cieszą się takie cykle wydarzeń jak:

Arena Comedy – wieczory stand-up
Latino Dance Night – cykliczne warsztaty tańców latynoskich połączone z tanecznym party
Nocne Granie w Arenie – seria wieczornych i nocnych spotkań zrzeszająca fanów gier planszowych
Tematyczne potańcówki dla seniorów

Cykliczne wydarzenia sportowe i atrakcje towarzyszące imprezom w Arenie Głównej to jeden z głównych wątków sportowych Naszej Areny, który ma na celu popularyzację zdrowego i aktywnego trybu życia. Do tego celu zaadaptowane zostało boisko Małej Areny, na którym odbywają się zajęcia WF gliwickiej młodzieży, treningi z zawodowymi sportowcami, szereg atrakcji sportowo-rekreacyjnych dla całych rodzin czy ferie sportowe w Arenie.

Arena Gliwice jest obiektem przeznaczonym do wydarzeń sportowych, rozrywkowych i biznesowych, ale nie brakuje w niej także imponujących przestrzeni i interesujących historii, które można poznać podczas zwiedzania obiektu. Dzięki specjalnie zaplanowanym trasom widzowie mogą poczuć się jak zawodnicy przed meczem na Arenie Głównej, goście honorowi w strefie PREMIUM lub obsługa eventowa największych wydarzeń.

Nowe pomysły

Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i rozwiązania, czekamy na Wasze sugestie!

Jedno miejsce i setki sposobów

Arena to ogromna przestrzeń i równie ogromne możliwości.

Integracja

Stawiamy na pełną integrację, bez względu na płeć, wiek i pochodzenie. Im nas więcej – tym lepiej.

Działamy!

Cały czas szukamy szalonych pomysłów i chcemy dzielić się naszą pozytywną energią z innymi!

Wszystko w jednym

To, co spaja projekt Nasza Arena to ludzie. To inicjatywa dla osób, chcą aktywnie spędzać czas – a dla chcącego nic trudnego.

Feedback

Chcemy wiedzieć, co Waszym zdaniem się sprawdza, a co należy zmienić, poprawić, albo z czego zrezygnować. To wspaniałe, że możemy współtworzyć to miejsce razem.