Bilety

Wszystkie informacje dotyczące wydarzeń dostępne są na naszej stronie internetowej oraz na naszym profilu na Facebooku.

Bilety są dostępne na stronie dystrybutora (Eventim, eBilet, Ticketmaster, Biletyna) oraz w kasie Areny Gliwice (również w dniu wydarzenia). Link do strony dystrybutora znajduje się w opisie danego wydarzenia na naszej stronie internetowej w zakładce Wydarzenia.

Rozpoczęcie sprzedaży biletów jest zależne od organizatora wydarzenia. Gdy tylko bilety pojawią się w sprzedaży, informacja ta będzie dostępna w kasach biletowych, na naszej stronie internetowej oraz Facebooku.

Dostępność biletów można sprawdzić przez stronę internetową dystrybutora (w zależności od wydarzenia: Eventim, eBilet lub Bileteria) lub w kasie Areny Gliwice pod numerem telefonu 887 558 910. Link do strony dystrybutora znajduje się w opisie danego wydarzenia na naszej stronie internetowej.

Zależy to od decyzji organizatora danego wydarzenia. Na dużą część wydarzeń dzieci do 4 roku życia mają wstęp bezpłatny (miejsce na kolanach opiekuna), jednak prosimy zapoznać się ze szczegółowymi zasadami obowiązującymi na interesującym Państwa wydarzeniu.

Bilety dla osób z niepełnosprawnościami można zarezerwować na niepelosprawni@ebilet.pl oraz niepelnosprawni@eventim.pl.
W razie pytań lub problemów prosimy o kontakt na pomozemy@arenagliwice.com.

Do końca wakacji kasa biletowa czynna jest w każdy piątek oraz sobotę w godzinach od 16:00 do 20:00.

W przypadku pytań, z kasą można się skontaktować telefonicznie pod numerem:  887 558 910.

Na większości wydarzeń można okazać bilet na telefonie, wystarczy czytelny kod kreskowy. Jeśli na danym wydarzeniu obowiązują inne zasady, poinformujemy o tym w niezbędniku uczestnika, który publikujemy zawsze przed imprezą w Aktualnościach na stronie oraz Facebooku.

Parking

Bilety parkingowe dostępne są w przedsprzedaży na Eventim lub eBilet oraz w dniu imprezy przy wjeździe na parking. Link do przedsprzedaży biletów parkingowych na konkretne wydarzenie znajduje się w opisie danego wydarzenia w zakładce Wydarzenia.

Cena parkingu zależy od wydarzenia. Ceny obowiązujące na danej imprezie umieszczane są w niezbędnikach przygotowywanych na poszczególne wydarzenia, które publikujemy przed wydarzeniem w zakładce Aktualności oraz na Facebooku.

Na parkingu znajduje się 25 miejsc parkingowych dla osób z niepełnosprawnością. Są one dostępne wyłącznie dla pojazdów posiadających widoczne oznaczenie. Wjazd jest bezpłatny za okazaniem legitymacji osoby niepełnosprawnej. W zależności od decyzji organizatora wydarzenia miejsca parkingowe mogą być objęte wcześniejszą rezerwacją.

W dniu wydarzenia

W Arenie Gliwice obowiązuje zakaz wnoszenia jedzenia i picia na teren imprezy. Zapraszamy do skorzystania z naszych kiosków gastronomicznych, w których można kupić jedzenie typu fast food, ciasta, słodkie i słone przekąski oraz zimne i ciepłe napoje.

Planowany czas trwania imprezy podajemy w niezbędnikach przygotowywanych na poszczególne wydarzenia, które publikujemy w zakładce Aktualności oraz na Facebooku.

Około 17-18 stopni Celsjusza.

Wolontariat

Osoby zainteresowane wolontariatem w Arenie Gliwice prosimy o kontakt pod adresem: wolontariat@arenagliwice.com.

Wolontariuszem może zostać każdy, kto ukończył 16 lat. Aplikacje osób młodszych są rozstrzygane indywidualnie po rozmowie z koordynatorem.