Mistrzowskie wspinanie na ścianie

W najbliższą niedzielę, dziewiątego grudnia w hali sportowej Arena Gliwice odbędą się Mistrzostwa Polski we wspinaczce sportowej. Zawody rozegrane zostaną na imponującej ścianie wspinaczkowej Chwyciarnia, rywalizacja odbędzie się w dwóch kategoriach wiekowych: seniorów i młodzieżowców. Swój start w zawodach potwierdzili czołowi zawodnicy kraju, między innymi Ida Kupś wicemistrzyni Polski z 2017 roku.

W rundzie eliminacyjnej zawodnicy będą mieli do pokonania po dwie drogi wspinaczkowe, do finału awansuje ośmiu najlepszych, a o zwycięstwie zdecyduje to kto dojdzie najwyżej na finałowej, ekstremalnie trudnej trasie.

Początek rywalizacji o godzinie 10:45, wstęp dla publiczności od godziny 10:00. Finały zaplanowane są na godzinę 15:30.

Serdecznie zapraszamy. Wstęp darmowy.

Więcej informacji i szczegółowy harmonogram na stronie PZA: http://pza.org.pl/news/news-sport/mistrzostwa-polski-w-prowadzeniu-gliwice-2018

 

PARKINGI

Z uwagi na odbywające się w tym czasie inne wydarzenie, prosimy o wcześniejsze przybycie na miejsce. Wjazd na parking płatny przy wjeździe gotówką 20 zł (osobowe), bus 50 zł, autokar 100 zł.

Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności, w której informujemy o celu używania przez nas plików cookies, ich rodzajach, sposobach ich wykorzystania i usuwania.
Jeśli klikniesz ZGODA – zgadzasz się na instalację plików cookies w Twoim urządzeniu.