Mecz Polska vs Niemcy i bilety -50%

Chwilę temu ogłosiliśmy, że kolejny mecz naszej kadry narodowej odbędzie się w Arenie Gliwice. I znowu mamy dla Was wydarzenie o międzynarodowym charakterze, i tym razem 🙂 Reprezentacja Polski rozegra mecz z Reprezentacją Niemiec ale… w siatkówce !!

Z tej właśnie okazji…

…tylko dla mieszkańców Gliwic i powiatu gliwickiego po raz kolejny przygotowaliśmy specjalną „piątkową” ofertę na wydarzenie odbywające się w naszej Arenie.

W najbliższy piątek tj. 17 maja, o godzinie 12.00 zostanie ponownie uruchomiona pula 300 biletów w promocyjnej cenie -50% dostępna jedynie w kasie Areny Gliwice. Kasa będzie czynna do godz. 18.00.

Kategorie biletów:

  • Kat 1 – 99 zł
  • Kat 2 – 69 zł
  • Kat 3 – 49 zł
  • Kat 4 – 19 zł
  • Kategorie biletów VIP – 129 zł, 199 zł i 249 zł

Specjalne ceny biletów*:

  • Bilet rodzinny 3 + 1 – do trzech zakupionych biletów 4 bilet gratis
  • -15% dla Członkowie Klubu Kibica, użytkowników sieci Plus i członków Klubu VITAY.

Gliwicki mecz Polska – Niemcy bezpośrednio poprzedza rozpoczęcie drugiej edycji Siatkarskiej Ligi Narodów, której inauguracja będzie mieć miejsce w Katowicach (31 maja-2 czerwca). Potem mistrzów świata czeka Turniej Kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020 (9-11 sierpnia w Gdańsku), dalej CEV Mistrzostwa Europy (12-29 września, faza grupowa w Holandii) i wreszcie Puchar Świata w Japonii (1-15 października). Spotkanie w Gliwicach będzie więc sprawdzianem formy i kondycji podopiecznych Vitala Heynena, trenera reprezentacji Polski mężczyzn. A dla Areny to kolejne wspaniałe wydarzenie w kolekcji.

Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności, w której informujemy o celu używania przez nas plików cookies, ich rodzajach, sposobach ich wykorzystania i usuwania.
Jeśli klikniesz ZGODA – zgadzasz się na instalację plików cookies w Twoim urządzeniu.