LEGENDY METALU ruszają dalej w trasę.

Na wrześniowych koncertach można było ich zobaczyć w różnych częściach naszego kraju – Gdańsk (pomorskie), Warszawa (mazowieckie), Wrocław (dolnośląskie), Kraków (małopolskie).

Organizatorom szczególnie zależało na dotarciu do jak największej liczby słuchaczy prawdziwego, legendarnego metalu w Polsce.  Nieczęsto można zobaczyć na jednej scenie: TITUSA, ROMKA i PITERA. Reprezentują oni różne style metalu, są liderami swoich zespołów, to po prostu „Żyjące Legendy” – nasze, polskie LEGENDY METALU.

Za każdym razem wybieramy miejsce odpowiednie dla takich „TUZ-ów”. Staramy się odwiedzić inny region Polski, żeby każdy z Was mógł usłyszeć Gigantów Polskiego Metalu. To nie przypadek, że Vader, Acid Drinkers oraz KAT i Roman Kostrzewski wspólnie ruszają w dalszą trasę.

Tym razem wybraliśmy dla was Olsztyn (Warmia), Hala Urania w mieście PITERA, Poznań (Wielkopolska), Klub B-17 w mieście TITUSA, Wrocław (Dolny Śląsk), Centrum Koncertowe A2 – powtarzamy, jest ku temu powód. Chcemy zostawić dla Was pamiątkę tych wspaniałych koncertów i zarejestrować tam materiał na DVD, w związku z czym, na ten koncert zapraszamy was szczególnie!

Na deser – Gliwice (Śląskie), Arena Gliwice. Górny Śląsk od zawsze kojarzony jest z metalem, tam powstał KAT i jest ROMEK lider zespoły Kat & Roman Kostrzewski, Legenda Metalu nie tylko Śląskiego, ale całej Polski.