Baciary, Kortez, Paweł Domagała, sanah, BARANOVSKi, Łydka Grubasa, Transgresja – program Summer Areny zapowiada się naprawdę ciekawie!

W lipcu i sierpniu w Summer Arenie – letniej strefie rozrywki przy Arenie Gliwice odbywać się będą koncerty najpopularniejszych polskich artystów z kręgu popu i rocka. Cotygodniowym muzycznym spotkaniom w plenerze, towarzyszyć będą imprezy rozkręcane przez didżejów, gorące latynoskie wieczory i emocjonujące turnieje sportowe. Jakie daty w kalendarzu warto zanotować?

Przede wszystkim – te koncertowe!

Jedno miasto, 10 przedstawicieli rozmaitych gatunków (na razie!) a to wszystko w długie, gorące wieczory – tak brzmi zaproszenie na tegoroczną edycję Summer Areny!

Koncerty proponowane przez Arenę Gliwice, to propozycje obok których ciężko przejść obojętnie. O dobre rozpoczęcie wakacji w Gliwicach zadba sanah, która wystąpi w Summer Arenie 3.07. Tydzień później pojawi się propozycja dla fanów rapu – koncert Palucha (9.07).

Końcówka lipca zapowiada się jeszcze bardziej emocjonująco, bo na summerowej scenie zagrają: Lady Pank (16.07), BARANOVSKI (30.07) i Kortez (31.07). Sierpniowe propozycje to mocno taneczne propozycje pląsów w rytm piosenek Pawła Domagały (13.08) i skoczne zaproszenie do tańca podczas koncertu zespołu Baciary (21.08). Następnie przewidziany jest mocny, rockowy przytup i to podwójny, bo 20 sierpnia Transgresja supportować będzie Łydkę Grubasa.

Z kolei 27.07 raz jeszcze pojawi się propozycja dla fanów muzyki ulicy – koncert Kękę.

Bilety na letnie koncerty dostępne są już w sprzedaży na Eventim.pl.

A to nie koniec muzycznych propozycji!

Letnie, niedzielne popołudnia urozmaicać będą kameralne koncerty lokalnych muzyków i artystów znanych z koncertowego cyklu Areny Online. Na uczestników Summer Areny czekać będzie bowiem druga scena, już nieco mniejsza, zlokalizowana w strefie gastronomicznej.

Jeśli jesteście ciekawi, co jeszcze będzie się działo w wakacje w Gliwicach, Arena Gliwice zaprasza na facebookowy fanpage Summer Arena.