Przekazujemy komunikat od organizatora koncertu 40-lecie Perfect:

Szanowni Państwo!

Informujemy, że cały czas monitorujemy obecną sytuację, która ma miejsce w związku z rozprzestrzenianiem się COVID-19 i dostosowujemy się do wytycznych państwowych. Dlatego mając na uwadze oficjalne stanowiska organów rządowych i samorządowych dotyczące realizowania imprez masowych, jak również w trosce o zdrowie i komfort naszej publiczności, artystów oraz pracowników, podjęliśmy decyzję o przełożeniu koncertu „40-lecie Perfect”, który zaplanowany był na dzień 23 maja 2020 r. w Arenie Gliwice.

Nowy termin koncertu: 31 października 2020 r. godz.19:00, ARENA GLIWICE.

Zakupione bilety zachowują swoją ważność i będą obowiązywać w nowym terminie. Osoby, które podejmą decyzję o zwrocie biletu, mogą tego dokonać kontaktując się z punktami sprzedaży, w których dany bilet został zakupiony. Tam zostaną udzielone dalsze instrukcje.

W związku z zaistniałą sytuacją liczymy na Państwa wyrozumiałość. Ze swojej strony zapewniamy, że dołożymy wszelkim starań, aby wydarzenie w nowej dacie odbyło się profesjonalnie oraz przede wszystkim z zachowaniem wszystkich wymogów bezpieczeństwa.

Pozdrawiamy,

Zespół ATMA