Klub muzyczny w Arenie Gliwice. Impreza jakiej nie było!

To nie koncert, ani nie widowisko muzyczne. To będzie prawdziwy klub muzyczny z profesjonalnymi DJ-ami, cocktail barem i parkietem do tańca. To impreza taneczna jakiej jeszcze nie było! Pierwsza odsłona rusza już 25 stycznia. To okazja do tego by z przyjaciółmi wybrać się „na miasto”. Takiego klubu w Gliwicach nie ma!

Arena Gliwice to nie tylko miejsce wielkich wydarzeń, ale przede wszystkim obiekt dla ludzi. Taki, który daje różnorodne propozycje spędzania wolnego czasu i dostarcza emocji. 25 stycznia odbędzie się impreza taneczna DJ’s Battle, w której udział wezmą Tweeter, Madras, Peyote Halo i Blue Funk. Impreza ta inicjuje cykl pozytywnych wrażeń jakie szykuje w tym roku obiekt.

Na wszystkich fanów parkietu czekać będzie porządna dawka muzyki tanecznej, proste i smakowite menu oraz coctail bar i liczne atrakcje. Impreza startuje o godzinie 20:00. Bilety w cenie Panie – 5 zł do 22.00 / 15 zł od 22.00, Panowie – 15 zł / 20 zł od 22.00. Wejściówki dostępne przed samą imprezą. Liczba miejsc ograniczona.

Sylwetki DJ-ów TUTAJ.

Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności, w której informujemy o celu używania przez nas plików cookies, ich rodzajach, sposobach ich wykorzystania i usuwania.
Jeśli klikniesz ZGODA – zgadzasz się na instalację plików cookies w Twoim urządzeniu.