Ekscytujące show Hot Wheels Monster Trucks Live rozpocznie europejską trasę 3 stycznia. To niesamowita przygoda z Hot Wheels® Monster Trucks dla całej rodziny! W Arenie Gliwice odbedą się dwa pokazy: 12 i 13.03.2022.

BILETY:

Przedsprzedaż dla Klientów CITI Handlowy: 29.09 od godz. 10:00

Przedsprzedaż Ticketmaster: 30.09 od godz. 10:00

Sprzedaż ogólna: 1.10 od godz. 10:00

Live Nation i Raycom-Legacy Content Company, we współpracy z Mattel, Inc. (NASDAQ: MAT), ponownie rozpoczynają trasę Hot Wheels Monster Trucks Live Tour. Nadchodząca piąta europejska trasa, to powrót do międzynarodowych wydarzeń na żywo z nowymi truckami.  Popularną rozrywkę dla całej rodziny będzie można zobaczyć w europejskich arenach począwszy od 3 stycznia w Glasgow w Wielkiej Brytanii w The SSE Hydro aż do 20 w Chorwacji w Arenie Zagreb.

Bilety na wydarzenia w Gliwicach trafią do ogólnej sprzedaży w piątek 1 października 2021. We wszystkich obiektach pokazy będą odbywały się przedpołudniami a także wieczorami.

Hot Wheels Monster Trucks Live powraca z większą liczbą ciężarówek niż kiedykolwiek wcześniej! Całkowicie nowa ciężarówka Mega Wrex™ to 12-metrowa konstrukcja przypominająca dinozaura, o mocy 1800 koni mechanicznych, dzięki którym bez problemu miażdży swoją konkurencję. Ten dodatkowy truck na przyszłorocznej trasie z pewnością będzie Waszym ulubionym pojazdem. Fani imprezy będą mieli okazje poznać Bigfoot Midwest Madness™, który jest efektem współpracy Hot Wheels i Bigfoot®. Do europejskiej trasy dołączy również Race Ace™ z charakterystycznymi i rozpoznawalnymi płomieniami Hot Wheels.

Podczas trasy po Europie widzowie będą mieć jedyną okazję, aby zobaczyć prawdziwe wersje słynnych zabawek z monster truckami Hot Wheels, w tym ulubione przez wszystkich: Bone Shaker™, Tiger Shark, V8 Bomber™ i Demo Derby. W wydarzeniu wezmą udział goście specjalni: pożerający samochody, ziejący ogniem transformujący się robot Megasaurus, a także gwiazdy Freestyle Motocross! Ekscytujący motoryzacyjny pokaz z kultowymi akrobacjami i skokami Hot Wheels oraz spektakularnymi upadkami i rozbiciem Monster Trucków podczas konkurencyjnych strać i walk dostarczą niezapomnianej rozrywki wszystkim fanom.

Nie zabraknie również popularnego Crash Zone Pre-Show Party, które zaczyna się 2,5 godz. przed każdym show. A jest to niepowtarzalna okazja, by stanąć własnymi stopami na arenie i zobaczyć niesamowite konstrukcje i rozmiary Hot Wheels Monster Trucks! Ten dzień może być jeszcze bardziej wyjątkowy z pełnym adrenaliny pakietem VIP zawierającym oprócz świetnego miejsc do oglądania pokazów- wycieczkę Monster Trucks Tour z przewodnikiem, upominki i wiele innych. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

„Mamy nadzieję, że rodzice i dzieci nadal będą zachwyceni Hot Wheels Monster Trucks Live” – powiedziała Julie Freeland, Dyrektor ds. Organizacji Wydarzeń w firmie Mattel. „Marka, która odniosła tak wielki sukces w rozpalaniu ducha rywalizacji w dzieciach, pozwoliła rodzinom dzielić się miłością do Hot Wheels i nie możemy się doczekać, aby wiosną odwiedzić nowe miasta podczas europejskiej trasy!”.

Tim McWilliams, Wiceprezes ds. organizacji tras koncertowych Live Nation powiedział: „Jako największa na świecie firma zajmująca się rozrywką na żywo, braliśmy udział w wielu niesamowitych wydarzeniach, ale szczególnie cieszy nas praca nad Hot Wheels Monster Trucks Live, który łączy ekscytujące rodzinne widowisko z kultową marką Hot Wheels”.

„Odnieśliśmy bezprecedensowy sukces w 2020 roku, dostarczając naszym fanom na całym świecie pierwszą w historii trasę Hot Wheels Monster Trucks Live Tour”, powiedział Ken Hudgens, Prezes i CEO Raycom-Legacy Content Company. „Cieszymy się, że możemy kontynuować naszą współpracę z Live Nation, ponieważ wspólnie poszerzamy dotarcie do fanów i możemy zaangażować nowych widzów do wspólnej zabawy w pełnowymiarowej i wciągającej rozrywce jaką jest Hot Wheels®!”

Bezpieczeństwo pracowników i klientów Mattel, Raycom-Legacy i Live Nation jest najwyższym priorytetem.

Mattel z przyjemnością prezentuje wydarzenia na żywo Hot Wheels w ścisłej zgodności ze wszystkimi lokalnymi przepisami i wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa.