Przyjdź, zobacz i poznaj futsal !

16 września w niedzielę na Małej Arenie – futsalowa drużyna Piasta rozegra pierwszy mecz w sezonie 2018/19.

Na początek gliwiczanie zmierzą się z AZS UG Gdańsk. Niebiesko-czerwoni przystąpią do tego spotkania z trójką hiszpańskich stranieri w tym jeszcze niedawnego gracza FC Barcelona. To spotkanie, jak i następnie zapowiadają się więc bardzo atrakcyjnie. Na naszym parkiecie futsalowa drużyna Piasta rozegra co najmniej 13 spotkań. Aby zagwarantować sobie stałe miejsce już dziś warto zaopatrzyć się w karnet. Cena stałej wejściówki na cały sezon wynosi tylko 100 zł, karnet ulgowy 50 zł (dzieci, młodzież szkolna, studenci, renciści). Dostępny jest również Karnet VIP, który obejmować będzie miejsce VIP oraz catering w VIP roomie.

Karnety dostępne są już teraz na stronie www.kupbilet.pl oraz w salonach sieci Kolporter, STS i Empik w całej Polsce.

Zawodnicy trenują już na Hali i zdążyli się zadomowić 🙂

Zaprzyjaźniliśmy się z tą halą już. To co mogę powiedzieć, to jest tu świetny parkiet, sprzyjający do gry w futsal, bardzo fajny, bo szybki. Ta hala będzie naszym sprzymierzeńcem – mówi Michał Widuch.

Parkiet jest nawierzchnią, która sprawia, że futsal jest bardziej atrakcyjny. Piłka na nim szybciej cyrkuluje i przez to akcje są szybsze. Na tzw. gumie piłka spowalnia grę, jest trudniej atakować i traci na tym widowisko – dodaje Klaudiusz Hirsch – trener Piasta.

Sprawdźcie sami! Zapraszamy w niedzielę na godzinę 18:00 na pierwsze spotkanie !

 

Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności, w której informujemy o celu używania przez nas plików cookies, ich rodzajach, sposobach ich wykorzystania i usuwania.
Jeśli klikniesz ZGODA – zgadzasz się na instalację plików cookies w Twoim urządzeniu.