Najważniejsze informacje dla uczestników: kliknij TUTAJ

Within Temptation i Evanescence ruszają w trasę – Mystic Coalition zaprasza na polski koncert w ramach Worlds Collide Tour 2022.

Gwiazda Mystic Festival 2019 – Within Temptation, świętowała premierę swojego siódmego albumu „Resist”. Materiał potwierdził gwiazdorską pozycję holenderskiej grupy, a występ w Krakowie znakomitą formę koncertową.

U boku Within Temptation zaprezentuje się amerykańska grupa Evanescence, obchodząca 25-lecie działalności. Zgodnie z informacjami, które co jakiś czas pojawiają się w branżowej prasie, zespół rozpoczął prace nad nowym wydawnictwem. Szczegóły albumu nie zostały jeszcze ujawnione.

Organizatorem koncertu jest Mystic Coalition, sojusz firm o bogatym doświadczeniu na rynku koncertowym, festiwalowym i wydawniczym, w skład którego wchodzą Knock Out Productions, Mystic Production i B90.

Miasto Gliwice zaprasza!

INFORMACJE

5.12.2022

18:30

Arena Główna

na Eventim.pl

Przedsprzedaż miejsc parkingowych zakończyła się. Sprawdź parkingi alternatywne w Niezbędniku Uczestnika (zostanie opublikowany 1-2 dni przed wydarzeniem w zakładce Aktualności)