Worlds Collide Tour ruszy w świat pod koniec zimy przyszłego roku. Na polski koncert Within Temptation i Evanescence zapraszamy 5 grudnia 2022 roku, niezmienne do gliwickiej Areny.

W roli supportu wystąpią Szwedzi ze Smash Into Pieces. Jeśli jeszcze nie kojarzycie tej nazwy, warto sprawdzić choćby ich najnowszy klip „My Wildest Dream”.

Przypominamy, że wszystkie bilety na koncert będą honorowane w nowym terminie wydarzenia, a także podlegają zwrotowi i wymianie w miejscu ich zakupu.

Within Temptation i Evanescence ruszają w trasę – Mystic Coalition zaprasza na polski koncert w ramach Worlds Collide Tour 2022.

Gwiazda Mystic Festival 2019 – Within Temptation, świętowała premierę swojego siódmego albumu „Resist”. Materiał potwierdził gwiazdorską pozycję holenderskiej grupy, a występ w Krakowie znakomitą formę koncertową.

U boku Within Temptation zaprezentuje się amerykańska grupa Evanescence, obchodząca 25-lecie działalności. Zgodnie z informacjami, które co jakiś czas pojawiają się w branżowej prasie, zespół rozpoczął prace nad nowym wydawnictwem. Szczegóły albumu nie zostały jeszcze ujawnione.

Organizatorem koncertu jest Mystic Coalition, sojusz firm o bogatym doświadczeniu na rynku koncertowym, festiwalowym i wydawniczym, w skład którego wchodzą Knock Out Productions, Mystic Production i B90.

Miasto Gliwice zaprasza!

INFORMACJE

5.12.2022

18:30

Arena Główna

na Eventim.pl