Zapraszamy widzów małych i trochę starszych na bardzo, bardzo artystyczne spotkania.

Warsztaty artystyczne online? Tak, jak najbardziej (i najbezpieczniej)! Trzeba tylko pozwolić działać wyobraźni!

Przez cały grudzień zapraszamy na mini „kanał telewizyjny” na Facebooku Areny Gliwice oraz kolektywu artystycznego Lufcik na Korbkę na spotkania z teatrem, tańcem, muzyką i cyrkiem.

Taniec hip-hop i bollywood

Warsztaty rozpoczynają się od rozgrzewki, przygotowującej organizm do wysiłku. Następnie pokazywane są podstawowe kroki taneczne.
Forma zajęć jest zabawowo-naśladowcza, co pozwala zachęcić do ruchu nawet najoporniejsze maluchy.
Dodatkowo różnorodność stylów, które prezentują Instruktor oraz Instruktorka pozwala na odnalezienie się w tańcu zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom.
Natomiast drugi warsztat polega na zaprezentowaniu i nauczeniu uczestników krótkiej choreografii, powtarzanej do wybranego utworu.

Dlaczego warto?

  1. Zabawy, ćwiczenia, czy zadania teatralne, ale także cyrkowe, taneczne i rytmiczne wywierają duży wpływ na kształtowanie charakteru i osobowości dzieci, wyostrzają zmysł obserwacji oraz rozładowują nagromadzone emocje.
  2. Są jednym z efektywnych środków wychowania wszechstronnego, dają możliwość poczucia wspólnego działania w tych czasach dotkniętych izolacją.
  3. A w przypadku Baśniowej Szkoły Teatru za przeprowadzenie zajęć odpowiedzialny będzie zespół młodych oraz doświadczonych, charyzmatycznych i profesjonalnych instruktorów, animatorów i aktorów, który zdobył uznanie w naszym regionie i gwarantuje wysoką jakość i niepowtarzalną atmosferę.

Zaproś teatr do swojego domu!

Projekt „DAJ PRZYKŁAD” realizuje Fundacja W to mi graj. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

INFORMACJE

23.12.2020

16.00

Wydarzenie online

Transmisja odbędzie się na Facebooku Areny Gliwice