Zapraszamy na 9 godzin warsztatów tanecznych z tancerzami o światowej renomie. Tego wydarzenia nie można przegapić!

Po kolei…

Klaudia Antos, Hip-hop/New age – po sukcesie medialnym i tanecznym we wrześniu 2018 roku wyjechała na warsztaty do najlepszych na świecie szkół tańca m.in. Millennium Dance Complex oraz The Playground LA. Jej energia oraz umiejętności sprawiły, że choreografowie, których poznała podczas pobytu zadbali o to, aby Antos wróciła i na dłużej została w Stanach. W 2019 tańczyła w Super Bowl u boku największych gwiazd.

Stefano Silvino, Modern/Jazz – tancerz „The Orsano Project”, choreograf Phil Orsano, podczas występu na 34-tą rocznicę centrum obserwacji w Nowym Yorku. Tancerz i choreograf autorskiego projektu tanecznego pt. „I’m the N-One”. Nauczyciel modern-contemporary podczas licznych warsztatów tanecznych w całej Polsce.
Półfinalista programu World Of Dance w duecie z Katarzyną Zakrzewską. Nauczyciel modern, contemporary oraz kontakt improwizacji w Warszawie ( East Side Dance Academy, Samo Centrum Wszechświata) oraz na warsztatach w całej Polsce i na świecie.

Karolina&Gregory
Karolina nieustannie szkoli się u najlepszych z zagranicy uczestnicząc w kilku – kilkunastu festiwalach rocznie w kraju i zagranicą. Jest również organizatorem cyklu Warsaw Bachata Meet Up! – warsztatów z najlepszymi parami z Polski i zagranicy oraz BachataStars Poland. W tańcu bardzo często łączy różne techniki taneczne. Ceni sobie wszechstronność i indywidualizm. Uważa, że dzięki pracy można osiągnąć wszystko, trzeba tylko chcieć.
Gregory, jego taniec jest żywiołowy i pełen energii. Prowadzi warsztaty z pasją i humorem. Zajęcia z nim to prawdziwe wyzwanie dla kursantów ponieważ uwielbia szybkie tempo zajęć, wymagającą muzykę i unikalne kombinacje figur.

2. Plan, godziny, bloki 🙂
Karolina and Gregory, Bachata
(poziom open)
13.15-14.45
15.00-16.30

Klaudia Antos, Hip hop choreo
(poziom zaawansowany + open)
15.00-16.30
17.00-18.30

Stefano Silvino, Modern, Jazz
(poziom open)
13.15-14.45
17.00-18.30

I mały dodatek – impreza od 19.00 do 2.00 (wstępnie)
Fingerfoods i ciepłe danie, barman
Animacje, pokazy i wiele innych atrakcji (w razie potrzeby posiadamy zniżki na nocleg na ten dzień w hotelu Mikulskim na hasło 3arte Arena Gliwice)

W trakcie warsztatów maksymalnie da się skorzystać z 4.5 h zajęć , bloki można wybierać dowolnie , oczywiście wcześniej deklarując godziny oraz styl

-> 1.5h warsztatów 90 zł
-> 3h warsztatów 149 zł
-> Impreza do warsztatów 39 zł
-> Pakiet Premium 4.5h Warsztatów i impreza 199 zł

Zapisy ruszają jeszcze w sierpniu, online, przez stronę www.3arte.pl oraz www.ArenaGliwice.com.

INFORMACJE

12,08.2020

11.00-12.00