ZAPISY

Biegamy w Gliwicach! 17 października 2021 odbędzie się wspierany przez Miasto Gliwice VII Półmaraton Gliwicki. Bieg główny rozegrany zostanie  na dystansie półmaratońskim (21,0975 km) a imprezy towarzyszące mu: Gliwicka Dycha i Nordic Walking na dystansie 10km, a także biegi dla dzieci.

Jesienią, od 2014 roku, organizowany jest Półmaraton Gliwicki – bieg który każdego roku przyciąga coraz więcej uczestników, chcących zmagać się z dystansem półmaratońskim bądź Gliwicką Dychą. Trasa tegorocznego biegu w większości przebiegać będzie na Drogowej Trasie Średnicowej. Zawodnicy biegu głównego będą mieli do pokonania dwie pętle na wyznaczonej trasie, a start i meta biegu znajdować się będą na terenie Hali Widowiskowo-Sportowej Arena Gliwice.

Każdemu zawodnikowi gwarantujemy dobrą zabawę a wszystkim, którzy ukończą bieg  pamiątkowy medal. Najlepszym trójkom Kobiet i Mężczyzn w Open i kategoriach wiekowych we wszystkich trzech biegach wręczymy nagrody.

Gliwickie święto biegowe rozpoczniemy od biegów dla najmłodszych uczestników. Punkt Odbioru Pakietów biegów dla dzieci rozpocznie działanie w sobotę 16 października 2021roku o godzinie 11:30, a starty biegów przewidziane są od godziny 13:00.

Pakiety startowe dla dorosłych będzie można odebrać w Punkcie Odbioru Pakietów w sobotę (16 października 2021r.) w godzinach od 15:00 do 20:00 oraz w niedzielę, przed startem- od 6:30 do 9:00. Punkt Odbioru Pakietów umiejscowiony będzie w Holu E, Hali Widowiskowo- Sportowej Arena Gliwice.

DYSTANS:

– PÓŁMARATON (21097,5M)

– 10 KM (NORDIC WALKING,BIEG TOWARZYSZĄCY)

DATA, GODZINA STARTU:

17 października 2021, Gliwice, od godziny 10:00

LIMIT CZASU:

3 godziny (21km)

2 godziny (10 km)

Organizatorem biegu jest: Fundacja Bieg Rzeźnika. Patronem biegu jest Miasto Gliwice.

Wszystkie informacje o biegu dostępne są na stronie internetowej oraz Facebooku.

Wszelkie pytania można kierować na adres: biuro@polmaratongliwicki.pl

INFORMACJE

17.10.2021

10:00

zapisy na stronie internetowej Półmaratonu