Targi Trends 4 Kids ponownie w Arenie Gliwice!

Wydarzenie zorganizowane z myślą o przyszłych rodzicach, rodzicach z dziećmi w wieku od 0-9 lat oraz wszystkich, którzy cenią produkty hand made, nowoczesny design, wysoką jakość, oryginalne oraz pomysłowe propozycje od polskich twórców. Cenimy i wspieramy polskie marki i małe, rodzinne manufaktury, które kreują cuda z miłości do dzieci.

Targi Trends 4 Kids zagoszczą 13 marca w Arenie Gliwice w godzinach 10.00-17.00.

Będzie jak zawsze kolorowo i z mnóstwem dobrej energii!

STREFA ZAKUPÓW – tego dnia będzie można kupić niepowtarzalne produkty z najnowszych wiosenno-letnich kolekcji, a wśród nich znajdziecie niebanalną odzież, buciki, zabawki, dekoracje do pokoików dziecięcych, książki oraz produkty dla kobiet w ciąży i mam karmiących – w większości od polskich marek, które wspieramy.  Wystawcy specjalnie na ten dzień przygotowują niespodzianki i atrakcyjne rabaty dla Gości targów.

STREFA ZABAWY – w tej przestrzeni dzieci będą mogły bezpłatnie skorzystać z licznych zajęć kreatywnych i rozwijających aktywności. Nuda tego dnia jest u nas zabroniona! Przygotowaliśmy wiele kolorowych, szalonych, pomysłowych i inspirujących aktywności dla naszych najmłodszych. Nasi Goście wezmą udział w twórczych warsztatach. Animatorzy zaangażują dzieci w rozwiązywanie zagadek i łamigłówek, które fantastycznie wpływają na rozwój wyobraźni dziecka. Na dzieci będą czekać też zajęcia manualne, malowanie buziek, warsztaty slime i o wiele więcej.

 

STREFA CHILLOUT – miejsce, w którym można wziąć oddech, odpocząć, zjeść coś dobrego. Wpadnijcie do nas tego dnia! Zgarnijcie domowników, sąsiadów, dajcie cynk znajomym!

Wstęp:

BILETY ZAKUPIONE ONLINE: osoby dorosłe 10 zł, dzieci bezpłatnie

INFORMACJE

13.03.2022

10:00-17:00

Mała Arena

online na stronie trends4kids.pl