Już w czerwcu tego roku na Arenie w Gliwicach odbędzie się Trap Arena – festiwal, który zgromadzi w jednym miejscu najciekawszych reprezentantów tego gatunku muzycznego. Lecz nie będą to zwykłe koncerty – Arena w Gliwicach przejdzie metamorfozę, dzięki której od wejścia będziecie mogli poczuć prawdziwy trapowy klimat.

Pierwszymi ogłoszonymi artystami są: Mr. Polska, Young Multi, White widow oraz Miszel. To pierwszy taki festiwal na Śląsku, na którym zobaczycie zarówno mainstreamowych artystów znanych przez miliony, jak i artystów, którzy dopiero wychodzą z podziemia – lecz wcale nie odstają od topki. Zachęcamy do śledzenia naszych profili aby nie przegapić ogłoszeń kolejnych artystów!

Oprócz samych koncertów przygotowujemy specjalne strefy z naszymi partnerami, w których będziecie mogli spędzić chwilę czasu pomiędzy koncertami oraz posłuchać setów granych przez najbardziej znanych DJ-ów lubiących mocny trap. Będzie to więc idealna okazja na mocne rozpoczęcie wakacji – nie może Cię zabraknąć!

INFORMACJE

24.06.2022

19:00

Arena Główna

w serwisie Eventim.pl