TOP MODEL – casting

Już jesienią na antenie TVN wystartuje 8. sezon programu „Top Model”. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński i Michał Piróg ponownie poszukiwać będą nowej top modelki lub top modela.

Marzysz o karierze w tej branży? Zgłoś się już dziś! Możesz pójść w ślady Kasi Szklarczyk, Karoliny Pisarek, Jakoba Kosela czy Osi Ugonoh.

W tej edycji również stawiamy na różnorodność, ponieważ w świecie mody jest miejsce dla ludzi w różnym wieku i o różnym typie urody. Warto pamiętać o tym, że oprócz warunków fizycznych liczy się także osobowość.

Przyszedł czas na „Top Model” w Gliwicach!

TVN – Top Model

 SPECJALNA LINIA AUTOBUSÓW S11 dla uczestników castingu Top Model

Linia zostanie uruchomiona w dniu 12 maja (niedziela) w godzinach 7:00 – 12:00 i 17:00 – 21:30 na dotychczasowej trasie przejazdu, tj. w relacji okrężnej: Gliwice Hala Sportowa – Gliwice Kujawska – Gliwice Wrocławska – Gliwice Plac Piastów – Gliwice Dworzec PKP – Gliwice Dworcowa – Gliwice Strzody – Gliwice Łużycka – Gliwice Park Chrobrego – Ligota Zabrska Panewnicka – Gliwice Hala Sportowa.

Linia kursować będzie:

  • co 15 minut w godzinach: 7:00 – 12:00,
  • co 20 minut w godzinach: 17:00 – 21:30.

— — — — — — —

8 edycja będzie wyjątkowa, ponieważ wprowadzamy „złoty bilet”.

Uczestnik lub uczestniczka, którzy zrobią piorunujące wrażenie na jury już na castingu, mogą otrzymać „złoty bilet”, który pozwoli im przeskoczyć jeden etap rywalizacji – zabierze ich prosto do domu modelek, z pominięciem etapu obozu. Więc, jeśli zachwycisz jurorów już na castingu – to od razu wchodzisz do domu!

źródło: TVN