Tiësto, jeden z najpopularniejszych DJów i producentów na świecie po 12 latach powraca do Polski z solowym projektem.

Już w środę 15 czerwca w jednym z najnowocześniejszych i największych obiektów widowiskowych w Polsce jakim jest Arena Gliwice fani holenderskiego producenta przeżyją jedyne w swoim rodzaju muzyczne show – Tiësto at Arena. Niepowtarzalny 9 godzinny event z udziałem Tiesto i jego gości zakończy się nad ranem w świąteczny, wolny od pracy czwartek.

Na spotkanie z tym legendarnym artystą czeka w naszym kraju tysiące fanów sceny klubowej. Tiësto to artysta, którego nikomu nie trzeba przedstawiać, jego twórczość to nieprzerwana od dekad inspiracja dla nowych pokoleń fanów i wzór do naśladowania przez innych artystów.

Po legendarnych solowych występach CEE Tour 2005 i Elements of Life 2007 we wrocławskiej Hali Ludowej oraz Kaleidoscope World Tour w 2010 roku w Gdańsku będzie to kolejne wielkie show Tiesto, które z pewnością zyska miano eventu dekady.

Każdy solowy show Tiesto to wydarzenie, które wspomina się przez lata. Czerwcowy występ żywej legendy muzyki elektronicznej będący częścią jego europejskiej trasy zapowiada się jako event na najwyższym światowym poziomie. Fani artysty dostaną z pewnością tysiące powodów, aby wspominać to show jako wydarzenie, na które czekali latami.

Laureat nagrody Grammy, trzykrotnie wybrany przez fanów najlepszym DJem świata zabierze nas w niesamowitą, pełną emocji i niespotykanej energii muzyczną podróż wzbogaconą przez perfekcyjne brzmienia, niespotykane wizualizacje i efekty świetlne. Wyjątkowy event legendy muzyki elektronicznej dopełnią występy zaproszonych przez Tiësto gości z międzynarodowej i polskiej sceny klubowej: Acraze, Mike Williams, Sem Vox, Neevald, Tribbs, RUDY B2B Encore, Julian Suppo.

Na jedyny w naszym kraju show Tiësto zapraszają: Agencja TME, E&A Events, Arena Gliwice oraz miasto Gliwice.

Przyjdź i przekonaj się, że najlepszym DJem na świecie nie zostaje się bez powodu.

INFORMACJE

15.06.2022

20:00

Arena Główna

w serwisie Eventim.pl