5 maja gala THE WAR 5 w Arenie Gliwice!

Najważniejsze informacje dla uczestników – kliknij TUTAJ

W piątek 5 maja THE WAR po raz pierwszy odbędzie się na Śląsku! Należąca do Denisa Załęckiego najbardziej hardkorowa polska organizacja sportów walki swoją piątą galę przeprowadzi w Małej Arenie Gliwice. Kibice ponownie zobaczą starcia potężnych ekip (w tym miejscowy skład MŁODE GLIWICE) oraz indywidualny turniej z nagrodą 50 tysięcy złotych dla zwycięzcy. Bilety są już dostępne w serwisie eBilet. Transmisja tylko w PPV.

Na gali THE WAR 5 kibice jak zwykle zobaczą 8-osobowy turniej indywidualny z nagrodą główną w wysokości 50 tys. złotych oraz szereg walk grupowych 3vs3 z udziałem potężnych sportowych i kibicowskich ekip. Tak jak na czwartej edycji wszystkie starcia odbędą się w małych rękawicach (piąstkówkach), oczywiście bez limitu czasowego – aż do wyłonienia zwycięzcy lub zwycięzców.

Ekipy 3vs3 będą walczyć bez limitu czasowego. Potwierdzono już udział 3 składów:

WIZARDS (WĄSU x KAZEK x KUBA)

JAMNIKI (MANIU x LARFI x KEBI)

MŁODE GLIWICE (GILU x MICHAŁ x ROGI)

W indywidualnym turnieju mężczyzn o nagrodę w wysokości 50 tysięcy rywalizować będzie 8 zawodników. Walki będą się odbywać w piąstkówkach na dystansie 4 rund po 2 minuty + 5 runda bez limitu czasowego. Zasady nie zmieniły się od poprzednich edycji: K1 + łokcie + uderzenia głową. Nie będzie parteru.

Ogłoszeni uczestnicy:

  1. Miłosz „BEZIMIENNY” Wodecki (191 cm / 110 kg)
  2. Dariusz „BULA” Kiełczewski (195 cm / 92 kg)
  3. Dawid „DREDZIK” Gurtowski (185 cm / 84 kg)
  4. Mikołaj Homa (194 cm / 114 kg)

Gala THE WAR 5 odbędzie się w piątek 5 maja w Małej Arenie Gliwice. Bilety dostępne w serwisie eBilet. Transmisja tylko w PPV.

INFORMACJE

5.05.2023

20:00

Mała Arena

na eBilet.pl