27 marca Gliwice Arena, THE SHOW A TRIBUTE TO ABBA Gliwice

Podczas dwugodzinnego show czeka nas sentymentalna podróż z muzyką zespołu ABBA, która rozpoczyna się po wygranej Eurowizji, a kończy w momencie, kiedy zespół jest znany na całym świecie. Podczas koncertu zabrzmią między innymi takie przeboje jak: Waterloo, SOS, Mamma Mia, Dancing Queen, Money Money Money czy Knowing Me Knowing You.

Bilety już w sprzedaży przez portal ebilet.pl >> TUTAJ oraz eventim.pl >> TUTAJ

THE SHOW powstał w roku 2001. Przez 15 lat artyści stojący za inicjatywą zagrali już ponad 700 koncertów w 40 krajach na 5 kontynentach, na które sprzedali łącznie ponad 2 miliony biletów. THE SHOW jest hołdem dla legendarnego zespołu ABBA, a nadchodząca trasa ma uczcić i upamiętnić 45 rocznicę wydania przez Zespół ich pierwszego singla zatytułowanego „People Need Love”.
Zorganizowane z rozmachem widowisko THE SHOW A TRIBUTE TO ABBA to unikalny na skalę światową spektakl, który przeniesie publiczność do szalonych lat 70’tych. Dla młodszych słuchaczy będzie to okazja do bliższego zapoznania się z fenomenem ABBY, a nieco starsi odświeżą swoje wspomnienia, o czym świadczą opinie takie jak:

„Najlepsza Abba od czasów Abby”
The Official International ABBA Fan Club

„…z każdą kolejną minutą tego koncertu zakochiwałem się coraz bardziej, czułem ciarki na całym ciele. Nie mogłem w to uwierzyć. Zamykałem oczy I czułem się jak na koncercie ABBY we Frankfurcie w 1979.”
THOMAS BIRKENBACH (Abba Blog)

To, co odróżnia THE SHOW A TRIBUTE TO ABBA od innych tego typu wydarzeń, to przede wszystkim wokaliści. Panie brzmią i wyglądają zupełnie jak Agneth i Anne Frid. Co więcej, wśród artystów THE SHOW są też muzycy z pierwszego składu ABBY, np. znakomity saksofonista Ulf Andersson, który jest między innymi współautorem hitu I Do, I Do, I Do, I Do, I Do.
Oprawę muzyczną THE SHOW tworzy szwedzki zespół Waterloo wraz z londyńską Orkiestrą Symfoniczną pod batutą Matthew Freeman’a. Muzycy występowali z takimi gwiazdami jak Elvis Costello, Robbie Williams czy Sir Cliff Richard.

W roku 2010 THE SHOW otrzymał nagrodę dla najlepszego SHOW podczas gali The Limelight Awards w Londynie.

Informacja organizacyjna:

  • Parkingi: P1 – P5 czynne od godziny 17:00 – płatne tylko gotówką – 20 zł – mapka dojazdu
  • Osoby przybywające na koncert prosimy o kierowanie się do Wejścia A
  • Otwarcie bram: godz. 19:00
  • Rozpoczęcie koncertu: godz. 20:00
  • Szatnia: 5 zł
  • Kasa biletowa i depozyt – przy wejściu D

Ceny biletów parkingowych:

  • Osobowy: 15 zł / Bus: 50 zł / Autobus: 100 zł / Osoby niepełnosprawne (z odpowiednim oznaczeniem – naklejką): 0 zł

27.03.2019

20:00