W niedzielę 24 maja, artyści z Lufcika na Korbkę zapraszają widzów małych i dużych na spotkanie… z trzema wiedźmami!

Zaczynamy przygodę z kulturą od najmłodszych lat. Akcja spektaklu Kogo Strzygą Strzygi rozgrywa się w niesamowitym świecie, który w takcie perypetii trzech sióstr okaże się… czarownym salonem fryzjerskim.

Salon fryzjerski „U Trzech Strzyg” to skarbnica opowieści, pełna marzeń, niespodzianek i śmiechu. Artyści skupiają się na tym, aby w sposób prosty – w formie wspólnej zabawy i refleksji – dzieci poznawały wartości takie jak integracja, tolerancja oraz zrozumienie dla osób o odmiennych poglądach i uwarunkowaniach.

W świat magii przeniosą nas artyści z Lufcika na Korbkę. Zajmują się sztuką opowieści dla małych i dużych i związani są ze Śląskiem.

Artyści opowiadają o naszym regionie kształtując w sposób ciekawy i zabawny wiedzę o naszym regionie i wprowadzając śląskie słownictwo. Śląska gwara to najbardziej staropolski z polskich dialektów. Jednak wiele dzieci w ogóle nie potrafi mówić po Śląsku – im młodsze pokolenie, tym mniejsza znajomość gŏdki.

W przypadku pytań dotyczących zakupu biletów dla osób niepełnosprawnych, miejsc parkingowych lub lokalizacji wind ➡ prosimy o kontakt na pomozemy@arenagliwice.com

Wydarzenie jest organizowane w ramach autorskiego projektu jakim jest Nasza Arena, wychodzącym na potrzebę aktywności, realizowania swojego hobby i spędzania czasu w najlepszy, możliwy sposób dla mieszkańców miasta i regionu.

Miasto Gliwice zaprasza!

INFORMACJE

24.05.2020

11.00-13.00

Arena Gliwice, Hol C

Bilety: 5 zł