Targi dziecięce Trends 4 Kids to wydarzenie organizowane z myślą o dzieciach, skierowane do rodziców, przyszłych rodziców oraz osób zainteresowanych tematem macierzyństwa.
Trends 4 Kids to nowoczesna koncepcja, która łączy możliwość robienia zakupów u najlepszych polskich producentów mody, zabawek oraz akcesoriów dla dzieci i mam z aktywnym spędzeniem czasu z rodziną.

Targi dziecięce Trends 4 Kids to:

WYSELEKCJONOWANE MARKI – w jednym miejscu skupiamy polskich twórców i designerów, którzy stawiają na odpowiedni dobór materiałów i przemyślane rozwiązania, staranne i trwałe wykonanie, dbając o bezpieczeństwo, zdrowie i komfort codziennego życia Twojej rodziny.
NOWOCZESNY DESIGN – produkty oferowane w ramach targów Trends 4 Kids to nowoczesne wzory, które zachwycą każdego. Nasi wystawcy to firmy kreujące trendy.
UNIKATOWOŚĆ – wspieramy twórców autorskich pomysłów oraz producentów handmade. Te produkty sprawią, że Ty i Twoje dziecko poczujecie się na prawdę wyjątkowo.
ŚWIADOMOŚĆ – podczas prelekcji merytorycznych prowadzonych przez najlepszych ekspertów zwiększysz swoją wiedzę z zakresu świadomego macierzyństwa,
RADOŚĆ ze wspólnie, rodzinnie spędzanego czasu – w sposób inny niż zazwyczaj
INSPIRACJE do kreatywnych, niebanalnych zabaw, które pomogą odkryć talenty Twojego dziecka, staną się impulsem do nowego hobby, jakie będzie cieszyć, rozwijać i uwrażliwiać Twoją pociechę
DOŚWIADCZENIA, jakie zaskoczą i pobudzą zmysły tych małych i tych dużych Gości naszego wydarzenia
EMOCJE, które mamy nadzieję pozostaną przez Ciebie niezapomniane, o co jako organizatorzy wydarzenia będziemy dbać najlepiej jak potrafimy

 

Bilety: https://www.trends4kids.pl/kup-bilet/gliwice?view=event&itid=8

Posiadając wydrukowany bilet w dniu targów omijacie Państwo kolejki i nie tracąc czasu swobodnie wchodzicie do obiektu i rozpoczynacie korzystanie z interesujących Państwa stref.

Dostępność miejsc na warsztatach i prelekcjach jest ograniczona. Aby mieć pewność wzięcia udziału w interesujących Państwa blokach tematycznych warto zarezerwować wcześniej miejsce.
Rezerwacji dokonujemy wyłącznie po przedstawieniu skanu zakupionego biletu drogą on-line.

Koszt biletu dla dorosłej osoby to 8zł, a dla dziecka do 12 roku życia wejście jest bezpłatne.

Zakup biletu na miejscu także będzie możliwy.

10.10.2018

10:00 - 17:00

Mała Arena