W DANCE Arena Gliwice wierzymy, że taniec jest dla wszystkich – nawet, jeśli niektórzy uważają, że dla nich nie,  gorąco zapraszamy na Sylwestrowy Kurs Tańca, który odbędzie się 27 grudnia.

Zajęcia poprowadzi Mikołaj Pawlik – startujemy o 19:30, kończymy o 21:30. Jakie będą efekty tej przygody? Pozostawimy to ocenie tym, którzy spędzą z Wami Sylwestra. Dadzą znać, tylko najpierw będą musieli otrząsnąć się z piorunującego wrażenia. Pomyślcie tylko: to jest plan idealny! Wybudzamy się z trybu świątecznego pałaszowania, gubimy kilka nadprogramowych kalorii (wiemy, wiemy – nigdy za dużo serniczka), rozgrzewamy się, w dwie godziny podkręcamy kocie ruchy, przypominamy sobie jak prowadzić w tańcu (i jak być prowadzoną!) i 31 olśniewamy na parkiecie.

Panowie, który z Was nie obiecał swojej partnerce, że zaliczy z nią na kurs tańca – niech pierwszy rzuci pierniczkiem. Pomysł na świąteczny podarunek wymyśla się sam- dwie godzinki tańca, oryginalny prezent na wszystkie grudniowe okazje, spełnione marzenie drugiej połówki no i popisowe wygibasy, które zapamiętacie na zawsze.

Obiecujemy Wam, że nie będzie smęcenia – za to będzie energicznie, efektownie i efektywnie. Muzyka też będzie pierwsza klasa. Sylwestrowe kreacje i szpilki? Tak. 31 grudnia. Na warsztatach postawcie na komfort i zaoszczędźcie sobie obolałych stópek na imprezie.

INFORMACJE

27.12.2022

19:30

DANCE Arena Gliwice

na Eventim.pl