Jak zauważył Molier – „Muzyka i taniec to dwie sztuki, które mają ścisły związek.” Niby logiczne, ale przyglądając się niektórym tanecznym wyczynom na wszelkiej maści imprezach tanecznych,  śmiemy wątpić, że to reguła. Spokojnie – tylko się droczymy. W tańcu najbardziej kochamy to, że jest dla wszystkich. Nawet, jeśli niektórzy uważają, że dla nich nie. Dlatego gorąco zapraszamy wszystkie pary na Sylwestrowe Warsztaty Taneczne, które odbędą się 28 grudnia w KS 3arte Arena Gliwice.

Zajęcia poprowadzi Wasza ulubiona para: Justyna i Piotr Lerscy. Razem na parkiecie, razem w biznesie, razem przez życie. No! Takiego zgranego duetu chce się słuchać. Wirować będziemy przez dwie godziny. Startujemy o 18:30, kończymy o 20:30. Danie główne? Taniec użytkowy. Tak. Wiemy. To szerokie pojęcie. Zaufajcie nam, no i przede wszystkim Justynie i Piotrowi. Nie chcą się ograniczać do jednego gatunku, więc przygotowali dla Was coś naprawdę wyjątkowego. Jakie będą efekty tej przygody? Pozostawimy to ocenie tym, którzy spędzą z Wami Sylwestra. Wypowiedzą się. Na bank. Tylko najpierw będą musieli pozbierać szczęki z podłogi.
Pomyślcie tylko: to jest plan idealny! Otrząsamy się ze świątecznego pałaszowania, gubimy kilka nadprogramowych kalorii (wiemy, wiemy – nigdy za dużo serniczka), rozgrzewamy się, w dwie godziny podkręcamy kocie ruchy, przypominamy sobie jak prowadzić w tańcu (i jak umieć być prowadzoną!). Panowie, który z Was nie obiecał swojej kobiecie, że pójdzie z nią na kurs tańca – niech pierwszy rzuci pierniczkiem. Tutaj mamy złoty środek – jeden bilet, dwie godzinki tańca, FENOMENALNY prezent na wszystkie grudniowe okazje, spełnione marzenie drugiej połówki no i popisowe wygibasy, które zapamiętacie na zawsze.
Obiecujemy Wam, że nie będzie smęcenia – energicznie, efektownie i efektywnie. Muzyczka też będzie pierwsza klasa. Sylwestrowe kreacje i szpileczki? Tak. W sylwestra. Na warsztatach postawcie na komfort i zaoszczędźcie sobie obolałych stópek na imprezie. Bilety znajdziecie TUTAJ.

INFORMACJE

28.12.2021

18:30 - 20:30

KS 3arte Arena Gliwice

na www.3arte.pl