Słońce, dobre towarzystwo i muzyka na żywo – to nasza sprawdzona formuła na udane wakacje. Zapraszamy Was na Summer Arena Festival podczas którego usłyszycie Waszych ulubionych polskich wykonawców. 2 lipca wystąpią bracia Kacperczyk, Fukaj i Young Igi. 

Young Igi to przedstawiciel nowej szkoły rapu, bardzo popularny wśród młodych słuchaczy. Jego utwory ukazały się światu pierwszy raz w 2016 roku. Współpracował m.in. z takimi wykonawcami jak: Szpaku, Peja, Quebonafide, Margaret, Kizo i Malik Montana.

Fukaj dał się poznać szerszej publice po tym, jak zaprezentował swój kawałek „Owoce” na streamie Maty, który poszedł viralem. Następnie został nominowany do wzięcia udziału w akcji #hot16challange, przez samego Quebonafide. Swój debiutancki album “CHAOS”, który ukaże się pod szyldem SBM Label, stworzył we współpracy z Kubim Producentem.

Bracia Kacperczyk są pierwszymi wykonawcami alternatywnymi w składzie SBM Label, czyli wytwórni kojarzonej jak dotąd tylko z rapem. Dużym sukcesem okazała się ich druga płyta zatytułowana Kryzys Wieku Wczesnego, która postała przy współpracy z SBM Label. Bracia współpracowali też z artystami takimi jak KAMP! i duetem Jan rapowanie&NOCNY, którzy zaprosili ich na swoją płytę „Plansze”.

INFORMACJE

2.07.2023

Mała Arena

na Eventim.pl