Strefa Kibica w Gliwicach!

Wspólne kibicowanie w największej w regionie Strefie Kibica! 19, 24 i 28 czerwca podczas meczów Polskiej Reprezentacji przy ul. Akademickiej 50 fani biało-czerwonych zjednoczyli się we wspólnymi kibicowaniu i świetnej zabawie.

Obiekt zgromadził liczne grono kibiców, żądnych silnych emocji i niesamowitej atmosfery. Ekran o podstawie 20 m i wysokości 11,2 m oraz trybuny dla kilku tysięcy kibiców zapewniały wrażania jak na rosyjskiej murawie. Wśród kibiców można było spotkać zarówno zagorzałych fanów, jak i całe rodziny z najmłodszymi fanami sportu. Wśród gwaru i licznych okrzyków radości sam obiekt spotkał się z pozytywnymi opiniami o organizacji i doskonale przygotowanej infrastrukturze.

Strefa jest świetnie przygotowana. Jesteśmy tutaj z dziećmi i naprawdę wspaniale się bawimy. Wszystko jest na najwyższym poziomie. Na pewno weźmiemy udział w niedzielnym wydarzeniu” – mówiła Paulina, która na mecz przyszła z mężem i dwójką dzieci.

Pierwszy mecz za nami. Kolejny mecz z Kolumbią będzie zorganizowany z jeszcze większym rozmachem. Wszystko za sprawą Pikniku Rodzinnego, który odbędzie się na terenach zewnętrznych Areny już w niedzielę. Jesteśmy też gotowi na niemal podwójną liczbę kibiców, w programie mamy mnóstwo atrakcji i liczymy na jeszcze większą dawkę pozytywnych emocji” – mówił Andrzej Bogucki, Prezes Zarządu Areny Gliwice.

Atmosfera była niesamowita. Szkoda tylko wyniku” – podsumowali kibice.

Stoisko futbolowe Klubu Sportowego Gliwice Lions, treningi piłkarskie przygotowane przez Akademię Piłkarską Team i specjalne tory przeszkód. Dla najmłodszych zamek dmuchany i ręcznie wykonana kolejka z Kanady. Na placu przed Areną Gliwice od 14:00 słychać było śmiechy i pierwsze odgłosy kibicowania. Wszystko za sprawą Pikniku Rodzinnego poprzedzającego drugie spotkanie Naszej Reprezentacji w Mistrzostwach Świata w Rosji.

W niedzielę 24 czerwca wydarzeniu towarzyszył Piknik Rodzinny na terenach zewnętrznych Areny Gliwice w ramach Strefy Kibica. Na odwiedzających czekały atrakcje, animacje i zabawy sportowe. Na specjalnie utworzonym boisku można było potrenować piłkę nożną pod okiem założyciela Akademii – Jarosława Kaszowskiego, byłego piłkarza Piasta Gliwice. Inni mogli się sprawdzić także w futbolu amerykańskim. Chętni mogli spróbować swoich sił na specjalnie przygotowanym torze przeszkód i poczuć ducha rywalizacji wśród licznych pokazów zawodników Gliwice Lions. Najmłodsi również się nie nudzili. Na nich czekał wielki, dmuchany zamek oraz ulubiona i znana przez mieszkańców ciuchcia. Udział w Pikniku był bezpłatny.