Zapraszamy serdecznie na kolejny wieczór stand up’owy w Arenie Gliwice. Tym razem na talerzu podamy widowni trzy nieszablonowe sylwetki: Bartka Gajdę, Damiana Kubika i Jacka Nocha.

Na „pierwszy ogień” w objęcia publiczności trafi Bartek Gajda a później… z resztą musicie zobaczyć sami!

Bartosz Gajda

Wybitna osobowość, gwiazda estrady, jeden z najlepszych komików na świecie. Połączenie najlepszych cech Zbigniewa Buczkowskiego i Gerarda Depardieu. Gwiazda estrady. Ogrom jego talentu można docenić oglądając kanał 50 Twarzy Gajdy, który ma ponad 20 mln subskrybentów, a poszczególne filmiki mają po kilkanaście (słownie kilkaset) miliardów wyświetleń.Gwiazda estrady.

Gdyby jego żart ubrać w jedno słowo to byłoby ono najbardziej roznegliżowanym słowem w dziejach języka polskiego i języków prasłowiańskich. Prywatnie sympatyczny, miły i uprzejmy – chyba, że jest sobą.

Damian Kubik

Ze sceną kabaretową i stand up związany od kilku dobrych (na prawdę dobrych) lat. Laureat wielu przeglądów i festiwali kabaretowych… w końcu, ktoś to oceniał i widział. Jeździ „fabią”… no cóż, kiedyś miał rower. Jak sam o sobie mówi: „niema o czym mówić”.

 

Jacek Noch

komik stand-up comedy, jeden z „delikatniejszych” przedstawicieli tego gatunku. Na scenie bardzo ciepły, ma ogromny dystans do siebie i do życia – co samo w sobie może nie jest nadzwyczajne ale w zestawieniu z jego chorobą (Stwardnienie Rozsiane) powoduje, że hipnotyzuje optymizmem widownię – On – człowiek nieuleczalnie chory… Zwycięzca open-mic’a programu „Tylko Dla Dorosłych” TVP2, występował na scenie programu Kuby Wojewódzkiego. Lubi ludzi – trochę to niebezpieczne ale jednak!

Bilety: 20 zł (dostępne przed wydarzeniem przy wejściu C – od godz. 19.00 oraz wkrótce na eventim.pl – o czym za sekundę powiadomimy!)

—  —  —  —  —

wydarzenie organizowane jest w ramach projektu Nasza Arena

19.00

19.05. (niedziela)

Bilety: 20 zł