Obudź świadomość ciała i znajdź znaczenie w asanach jogi podczas warsztatów z Aliną Sapałą.

Warsztaty skierowane są do wszystkich, którzy chcą pracować z ciałem i umysłem. Dla osób zainteresowanych rozwojem osobistym i dla tych, którzy chcą rozwijać swoją obecność w uważności.

Na warsztatach będziemy budzić świadomość ciała i odnajdywać osobiste znaczenie w asanach jogi. Nauczymy się rozpoznawać wspierające wzorce postaw w życiu i łączyć z mocą ukrywającą się pod postacią pozycji lub sekwencji pozycji jogicznych. Umocnimy swojego ducha i moc osobistą poprzez naukę wcielania wzmacniających wartości do swojego życia, z pomocą praktyki jogi.

Warsztaty odbywają się w większej części w ruchu. Pozostałe – ok 40% części zajmuje praca warsztatowo-umysłowa. Ruch i asany są pretekstem do wchodzeniem w interakcje z wzmacniającymi postawami w życiu, wzrost świadomości ciała i wzmocnienie ducha. Robimy to przez koncentrację uwagi podczas wykonywanych ćwiczeń i skupianie się na wzmacniających jakościach, które przejawiają się w figurach jogi. Uczymy się też odczytywać, o czym pozycja lub sekwencja może do nas przemawiać. Praca odbywa się na poziomie ciała, umysłu i energii. Uruchamiamy kreatywność i wyobraźnię.

Warsztaty są prowadzone w gronie do 20 osób. Jest miejsce na ćwiczenia i dyskusję.

Efektem będzie wzmocnienie ciała, poszerzenie świadomości na temat związku ciała z umysłem, uzyskanie chęci zadbania o siebie i gotowości do wcielania w swoje życie wartości, które sprzyjają ewolucji własnej świadomości, wzmocnienie zaufania do siebie i wreszcie uzyskanie ochoty na pogłębianie warstw pracy w jodze w aspektach fizycznych, mentalnych i duchowych.

INFORMACJE

28.05.2022

9:00-13:30

3arte Arena Gliwice

na stronie 3arte