15 stycznia odbędzie się spotkanie jednego z najlepszych klubów w Polsce – wicemistrza kraju – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle z włoską drużyną Cucine Lube Civitanova w ramach Ligi Mistrzów CEV.

Podopieczni Andrei Gardiniego w tym sezonie nie mają sobie równych. W fazie grupowej spotkają się z włoską drużyną Cucine Lube Civitanova. To niełatwy przeciwnik, który na swoim koncie ma tegoroczne Wicemistrzostwo Włoch, Wicemistrzostwo Ligi Mistrzów 2017/2018 i Wicemistrzostwo w Klubowych Mistrzostwach Świata.

Obie drużyny spotkały się rok temu podczas Klubowych Mistrzostw Świata, gdzie kędzierzynianom przyszło zmierzyć się z zespołem z Italii w fazie grupowej. Obydwie drużyny stworzyły interesujące widowisko na wysokim poziomie, które zakończyło się dopiero w tie-breaku i to po grze na przewagi. Ostatecznie Włosi wygrali, lecz zawodnicy Gardiniego zostawili po sobie świetne wrażenie. W styczniu przyjdzie im zmierzyć się jeszcze raz. Patrząc na grę ZAKSY, można śmiało powiedzieć, że może napsuć krwi Lube i skutecznie powalczyć o punkty.

Zapowiada się emocjonujące widowisko. Dwóch wicemistrzów stanie razem na parkiecie. Obie drużyny mają na swoim koncie po 3 punkty i będą chciały udowodnić, że są faworytem tych Mistrzostw 🙂

SPRAWDŹ ALTERNATYWNE PARKINGI – POBIERZ PLIK PDF

Cennik biletów:

  • Student 29 PLN
    Tylko na podstawie ważnej legitymacji studenckiej
  • Normalny 29 PLN / 49 PLN / 79 PLN / 99 PLN
    W powyższych kategoriach cenowych istnieje możliwość zakupu biletów rodzinnych oraz grupowych.
  • Loża 199 PLN

Aktualizacja:
7 stycznia (poniedziałek) rozpoczęła się sprzedaż biletów w Arenie Gliwice (kasa biletowa przy wejściu D – od strony ul. Kujawskiej). Kasa czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 14.00 – 18.00. W dniu meczu kasa czynna jest od godz. 12.00. 

KUP BILET ONLINE

15.01.2019

18:00